Wpis z mikrobloga

@MalyBrzydal: Ty kretynie, jakbym komuś szpik oddał (i gdybym wierzył w cokolwiek po śmierci...;] ) to bym się niezmiernie cieszył, że ktoś korzysta z mojego szpiku w pełni i ŻYJE, a nie wegetuje.

Poza tym serio? Ryzykowanie życia na Kopie Kondrackiej? Myślę, że można liczyć na szybszy transport śmigłem z Kopy do szpitala niż gdzieś z jakiegoś zasranego lasu w razie problemów.

Szybciej ktoś umrze na raka czytając Twoje posty.
swlabr - @MalyBrzydal: Ty kretynie, jakbym komuś szpik oddał (i gdybym wierzył w coko...

źródło: comment_K5b2uX0S5rQqp09M022MBL0FFWah6x5c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@prosile Szacun! 9 miesiecy po to mega wynik.. Rozumiem ze poza hemoglobina nie ma zadnyhc problemow ani powikłan w stylu organizm przeciw dawcy? Pytam z ciekawosci ;)
Swoja droga, w podobnej akcji mialem przyjemnosc brac udział 2,5roku temu w czyms podobnym: http://szpiknaszczyt.pl/ gdzie najkrocej po przeszczepie była Paula - niecałe 2lata.. A w przyszłym roku kumpel robi wielka bibe na 10lecie swojego przeszczepu - szukam dawcy watroby!!
  • Odpowiedz
@Slonx: @prosile: Mam pytanie odnośnie aklimatyzacji. Od jakiej wysokości i czy faktycznie już przy 2000 metrów npm należy to robić? Pytam, ponieważ zaskoczyło mnie to trochę, tym bardziej, że w zaszłym roku jeździłem na nartach na wysokościach 2600 - 1500 i nawet o tym nie pomyślałem?
  • Odpowiedz
@Yooshi:

: jak poszła matura? zdane? Pamiętam, że się przymierzałeś do niej jeszcze w tym roku, szacunek :) .


Zdałem :) Niestety na medycyne troche pkt zabrakło. W przyszlym roku bede probowal
  • Odpowiedz
@pejter:

Rozumiem ze poza hemoglobina nie ma zadnyhc problemow ani powikłan w stylu organizm przeciw dawcy? Pytam z ciekawosci ;)

Swoja droga, w podobnej akcji mialem przyjemnosc brac udział 2,5roku temu w czyms podobnym: http://szpiknaszczyt.pl/ gdzie najkrocej po przeszczepie była Paula - niecałe 2lata.. A w przyszłym roku kumpel robi wielka bibe na 10lecie swojego przeszczepu - szukam dawcy watroby!!


Poza hemoglobina wszystko dobrze. Jezdze po Polsce. Fajnie ze pomagasz
p.....e - @pejter: 
 Rozumiem ze poza hemoglobina nie ma zadnyhc problemow ani powikł...

źródło: comment_AJLYNolcuu5uZa0cENuLTfmtbvMq1ETs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tux3284:

Szanuję, ja może nie aż po takich przejściach, ale po przejściu przez nowotwór jelita ruszam się, chodzę na treningi zdecydowanie więcej niż przed operacją. Zdałem sobie sprawę co tracę siedząc na dupie


U mnie jest tak ze dopiero odzywam jak podrozuje. Szanuje za to, ze trenujesz. Aktualnie wszedlem sobie na Gubalowke i pisze do Was :)
  • Odpowiedz
@szakal555 Nie no! Rozwścieczyłeś mnie. Byłeś kiedyś w ścianie Gubałówki, samotnie, bez asekuracji, bez łączności, we wrześniu! Wątpię! - a ja byłem!. Śmieszy cię Jura? A niosłeś na rękach martwe ciało przyjaciela........Boże, pociekły mi łzy.......znęcaj się dalej, ignorancie z nizin.
  • Odpowiedz
@monarchista:

tak z ciekawości. Przebyłeś ciężką chorobę i teraz będziesz celebrytą, pisał książki i zdobywał szczyty?


Celebryctwa nie znoszę. Ksiazki moze i owszem, ale najbardziej chce wspierac ludzi z choroba. Ze szczytami jak najbardziej :)
  • Odpowiedz