Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
od dwóch lat podoba mi się jedna dziewczyna. Mocne 8,5/10. Koleżanka z liceum, które oboje teraz skończyliśmy. Jest piękna i raczej inteligentna (wnioskuje po pasku na koniec szkoły). Niestety ja jestem mocne 4/10. I nie wiem czy próbować ją jeszcze poznać czy dać sobie spokój. Pewnie zapytacie "Ale jak to JESZCZE?!". Ano pół roku temu byliśmy oboje na tej samej imprezie. Po kilku kieliszkach postanowiłem wyjść z przegrywu i poprosiłem ją do tańca. Przetańczyliśmy razem jeden utwór po czym powiedziała, że musi odpocząć. Ok, pomyślałem i powiedziałem jej gdzie siedzę i, że czekam aż będzie gotowa na kolejne tańce. Uśmiechnęła się i powiedziała, że zaraz przyjdzie do mnie. Czekałem godzine... nawet nie podeszła. W trakcie tej godziny byłem świadkiem jak wesoło sobie rozmawiała z kolegą i innymi koleżankami. Kompletnie mnie chyba olała.

Teraz dzielą nas kilometry z racji nadchodzących studiów a ja dzień w dzień o niej myśle... Próbować zagadać do niej na fb czy dać sobie spokój?

#milosc #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7