Wpis z mikrobloga

@Pacjent: też się zastanawiałem nad G4 i V10, wybrałem G4. Przeważył głównie rozmiar - jest dla mnie idealny. Jak ktoś wcześniej pisał (na telefonie nie mogę podejrzeć podczas odpowiadania) manualny tryb wideo jest też na G4, ba, aparat główny jest taki sam. Trochę brakuje mi czytnika palców.
Z G4 musisz uważać na model, bo może Ci się trafić starsza partia z psującą się płytą główną albo wyświetlaczem. Ja mam niby tą
@kruci:
@baczus: Ciezko sie zdecydowac. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Początkowo bylem zauroczony G4, ale V10 wydaje sie prezentowac jeszcze wyzszy poziom. Bede musial porownac dokladnie wielkosci, bo jesli jego rozmiar nie okaze sie na tyle uciazliwy, zeby zmieścić go w kieszeni spodni i jeszcze usiasc, to chyba pojde na calosc.
@baczus:
@kruci:
@cofko: Definitywnie odpuszczam LG G4 i V10. Poczytalem troche fora i te boot loopy to prawdziwa plaga wsrod użytkownikow tych modeli. Ludzie wiaza ten problem z przegrzewaniem, a to jest chwila nieuwagi na przyklad podczas nawigacji kiedy wlaczony jest gps, dane i ekran jest maksymalnie rozjasniony.
@Pacjent: U mnie również nic się nie dzieje. Ogólnie 0 problemów, telefon mam kilka miesięcy.
Jeżeli masz odpuszczać to moim zdaniem tylko ze względu na baterię lub rozmiar (ale to drugie ciebie nie dotyczy ;) ). No i wykonanie nie jest takie jak w nowych samsungach.