Wpis z mikrobloga

@polibezkontroli: Czy wypada iść w czarnej sukience na wesele? Trochę staroświecki niebieski się ze mną kłóci, że to kiepski pomysł, że się przyjęło, że to kolor żałobny zarezerwowany na pogrzeby i wszystkie ciocie i babcie będą komentować jak ja w ogóle nie mam wstydu... Najlepiej się czuję w tym kolorze i myślę, że klasyczna mała czarna będzie wyglądać milion razy lepiej niż wszystkie satynowo-pstrokato-tiulowe kreacje.

#kiciochpyta #modadamska #wesele #rozowepaski #problemypierwszegoswiata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
@polibezkontroli: Przede wszystkim - rób to, co Ty uważasz za stosowne. Ja bym na ślub nie poszła ani cała na biało (#pdk), ani na czarno, ale to tylko ja. Jeśli Ty widzisz siebie w lustrze w czarnej sukience tuż przed pójściem na wesele i uważasz, ze wyglądasz dobrze, to tak właśnie idź! Natomiast jeśli boisz się jakichkolwiek osądów ze strony starych ciotek, to nie ubieraj się w czerń/biel/długie, bardzo wykwintne
@polibezkontroli: bo czarny zwyczajowo uwaza się za zalobny i tradycyjnie ani tego koloru, ani bialego sie na sluby/wesela nie zaklada.
Ostatnio coraz modniejsze sie staje chadzanie w kreacjach rowniez i w tym kolorze, to fakt.
Ja bym w czarnej nie poszla, jest wystarczajaca gama innych sukienek, ktore nie sa ani czarne, ani badziewno-tiulaste.
Ja teraz szukałam, co prawda mialam problem, bo lubie jeden konkretny fason, ktory obecnie nie jest modny, a