Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisem użytkownika LudzkieScierwo postanowiłem stworzyć własny wpis o podobnej tematyce.

Co byś zrobił gdyby publiczne oddawanie moczu było dozwolone? Bawi mnie podejście ludzi do sikania w miejscach publicznych, które jest naturalnym zachowaniem każdego człowieka, a jednak stanowi temat tabu. Ludzie wstydzą się oddawania moczu przy ludziach, są skrępowani, czasem im nie leci, a w telewizji za bardziej moralne uznaje się bijatykę lub zabijanie, które można oglądać w ciągu dnia, a jak ktoś sika to już nie, bo to będzie niepokazywane i ocenzurowane. Kolejne pokolenia dzieci (które sikają przy ludziach) mają wtłaczane do głów, że nie należy sikać w miejscach publicznych, że to coś złego, że to niemoralne i można tylko w toalecie. Bo co? Widok sikających ludzi demoralizuje młodzież? Zaprwniam, że jako dziecko lub nastolatek nie marzyłem o niczym innym jak o widoku i możliwości oddawania moczu w mejscach publicznych wśród ludzi i odbiłoby się to pozytywnie na mojej psychice. Ktoś zaraz powie, że oprócz sikających ludzi na ulicach można by było spotkać tych defekujących, wymiotujących i innych takich. No i co z tego? Nic co ludzkie nie jest nam obce. Mamy udawać, że nie wiemy jak wyglądają takie czynności, że takie zachowania są też możliwe? Ktoś kto sika w publicznej toalecie jest też nieestetyczny a jakoś może tak robić.

Jestem pewien, że gdyby znieść kary za oddawanie moczu w miejscach publicznych to większość ludzi i tak sikałaby w toaletach, bo tak wypada a jeśli nie z tego powodu, to dlatego, że czuli by się skrępowani lub mieli poczucie, że to coś złego przez chore normy społeczne, które piętnują sikanie w miejsach publicznych. Ja w mojej miejscowości sikam gdzie popadnie, tak jest przyjemniej, nie trzeba spuszczać wody, zawsze jestem gotowy, a gdy gdy idę ze znajomymi, też sikam gdzie mam ochotę. Nigdy nie wstydziłem się rozbierać i sikać przy płci przeciwnej, choć dla kobiet szczytem odwagi jest sikanie przy koleżance. Wiele razy byłem w dziczy, tam sikasz gdzie chcesz, a w normalnym mieście od razu, że psychopata itp. Nie może być tak, że grupa wstydnisiów będzie dyktować innym ludziom jak mają żyć zasłaniając się 'moralnością'. Za 100 lat nasi potomkowie będą patrzyć na nas z takim zdziwieniem z jakim my patrzymy na XIX wiek. Ja i inni wolnosikacze wyprzedzamy swoje czasy, szkoda tylko, że większość społeczeństwa rzuca nam kłody pod nogi.

#trolowanko #jajcowanko
#przemyslenia #sikanie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #kiciochpyta #4konserwy
  • 3