Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem że to #!$%@?, ale jako #foreveralone #tfwnogf zastanawiam się nad poszukiwaniem partnerki wśród dziewczyn niepełnosprawnych ruchowo. Wiem że to chamsko brzmi, ale one raczej nie mają wielkiego powodzenia i są w stanie pójść na pewne ustępstwa - ale bez przesady, ja też bym nie chciał pierwszej lepszej na wózku, ale taką która by mi się spodobała. Jakimś alfa ruchaczem nie jestem, więc nie przeszkadzałyby mi wszelkie niedogodności tym związane.
Jak bardzo jestem #!$%@? (w skali szkolnej)?
#zwiazki #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiem że to #!$%@?, ale jako #foreve...

źródło: comment_gCRoDKs6NKkVS2dlhAJW5R6VouVJ45Jj.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiedzę tutaj trochę też pozytywnych stron twojego myślenia: Będziesz miał się kim opiekować, bo ona by potrzebowała tego (niektórych facetów to kręci). Dziewczyna na wózku prawdopodobnie bardziej się emocjonalnie przywiąże do Ciebie i związek może być silniejszy. Może i jest to trochę dyskryminacyjne myślenie, ale z drugiej strony mile mirków było by gotowych związać się z niesamowitym i cudownym różowympaskiem na wózku, zamiast jakimś tak pierwszym lepszym pełnosprawnym?
Ja Ci
  • Odpowiedz
Tez znalem kiedys całkiem atrakcyjną i sympwtyczna dziewczyne na wózku. Jej zycie towarzyskoe nie odbiegalo norm.
  • Odpowiedz
OP: @Sheta: miło że choć jedna osoba mnie rozumie. Ja naprawdę nie jestem jakimś pozbawionym uczuć niedoruchanym bucem, bo w takim przypadku nawet bym nie myślał o związkach a latałbym po bałaganach i miał #!$%@? over9000 postów na Garsonierze. Tak jak ekstrawertyczna 9/10 wiąże się z przystojniakiem sportowcem, tak szaraki wiążą się z szarakami. Ja szukam kogoś kto będzie przejawiał podobne cechy charaktery.
@jakosdajerade: dlaczego sądzisz że nie próbowałem?
  • Odpowiedz
@Sheta: @AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś sobie myślałem po tych wszystkich filmach typu "Gwiazd naszych wina", że zajebiście byłoby się wiązać z dziewczynami z nieuleczalnymi nowotworami, ale szybko mi przeszło, bo wg mnie powinno się szukać kogoś z kim dobrze się czujemy, a nie kogoś kto będzie pragnął Ciebie jak tonący brzytwy.
  • Odpowiedz
@Urajah: ja to widzę trochę w ten sposób, że OP oglądał się za normalnymi dziewczynami, ale żadnej nie znalazł dla siebie.. i teraz chce zacząć oglądać się też za tymi na wózkach i dać im szansę, poznać itd.. Dla mnie to trochę coś jak "O teraz może spróbuję podrywać tylko blondynki" i nie widzę serio nic w tym złego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ten wpis ma taki wydźwięk, jakbyś wcześniej nie zauważał dziewczyn niepełnosprawnych i dopiero teraz, gdy desperacja przycisnęła motzno, uznał że może warto się za nie zabierać. Bo przecież Ty jesteś #!$%@?, one też w jakimś sensie są, więc nie powinny wybrzydzać i wszystko pójdzie po Twojej myśli xD
Chyba masz jakiś problem ze sobą, colego.
  • Odpowiedz
Dla mnie nie ma znaczenia, czy dziewczyna nie ma ręki, czy nogi, czy na wózku jeździ, byle by była, kochała i szanowała, a o taką dziewczynę jest trudno.

Będziesz miał się kim opiekować, bo ona by potrzebowała tego (niektórych facetów to kręci).


@Sheta: Ja własnie taki jestem, "kręci" to jednak złe słowo, po prostu tacy faceci okazują swoje uczucia poprzez opiekę i w dodatku czerpią przyjemność z tego, że mogą coś
  • Odpowiedz