Wpis z mikrobloga

Pojawiają się informacje, że SAA zaminowało/przygootwało pułapki na sporej część cementowni/przedpola i gdy rebelianci zaatakowali wojsko wycofało się. Rebelsi wpadli w pułapkę (prawdopodobnie stąd informacja o tak szybkim przełamaniu pozycji) a później zostali odparci.
Jeżeli tak było to brawo SAA a dokładnie gwardia i tygrysy bo ponoć to te jednostki broniły w tamtym rejonie. ( jest po 3 ale chyba nic nie pomyliłem z tego co zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Tobala: witaj (po tym wpisie usunę konto . rebelianci weszli do bazy mimo min i pułapek rządowych a ci potem wrócili do cementowni i zaczęły się walki wewnątrz obecnie nie wiadomo kto kontroluje cementownie , te przeprosiny to za podanie fałszywego info o zajęciu CAŁEGO kompleksu (nie sugeruj sie tym ) wg mnie walki trwają i nie wiadomo kto tam siedzi być może SAA abo rebelianci jutro rankiem sie okaże
S.....2 - @Tobala: witaj (po tym wpisie usunę konto . rebelianci weszli do bazy mimo ...

źródło: comment_0s3JcLGg6ZfZW6efEjVGLl5mcuOuqWTq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sniper12:
Co było powodem Twojego zniknięcia? ABW się Tobą zainteresowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A może przez tydzień świętowałeś przerwanie oblężenia Aleppo?
Konta nie likwiduj, bo skoro chcesz kontynuować dyskusję to CSI wykop z tagu syria rozszyfruje, że to nowe konto sniper12 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz