Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja z dzisiaj.

Jadę sobie autobusem do centrum, siedzę na tyłach autobusu a obok mnie tylko jakiś różowy pasek który perfidnie robi mi zdjęcia swoim telefonem, nawet się z tym nie kryjąc bo nawet lampy błyskowej nie wyłączyła i daje mi nią po oczach. Grzecznie i z uśmiechem więc zagaduję z pytaniem czy uprzejmie mogła by mi nie robić zdjęć? odburknęła tylko NO! i robi dalej, więc robię podejście numer dwa i mówię, że nie mam nic przeciwko temu że robi mi zdjęcia ale skoro już je robi to czy mogła by mi powiedzieć w jakim celu je robi? (nawet byłem jej gotów zapozować i się uśmiechnąć do zdjęcia:D) ta sama odpowiedź NO! :)

Jako iż mam spory dystans do swojej osoby i swojego wyglądu to nie drążyłem tematu dalej, niech sobie robi, może jej się podobam albo co :D

Wyciągnąłem swój telefon i bez obczajki zrobiłem jej jedno zdjęcie (ona zrobiła mi z kilkanaście) by sprawdzić jej reakcję :D (z nadzieją, że będzie taka sama jak moja)
Zrobiła minę która sugerowała że chyba popuściła w majtki, oburzyła się, wstała i poszła na górny pokład coś tam mamrocząc pod nosem że jej zrobiłem zdjęcie i jestem jakiś tam fucker i bastard.
Zwykle nie popieram robienia ludziom zdjęć z zaskoczenia i potem wstawiania ich na mirko ale kurna tym razem zrobię wyjątek bo to piękna #logikarozowychpaskow i moim zdaniem zasłużyła swoją postawą gdyż ja do niej życzliwie jak człowiek a ona mi z obelgami.

Pic rel.

#namarinwuk #uk #emigracja #logikarozowychpaskow
Namarin - Taka sytuacja z dzisiaj. 

Jadę sobie autobusem do centrum, siedzę na tył...

źródło: comment_bszzfRRLtBE0DuXxMgGivD0IDmMugDls.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz