Wpis z mikrobloga

Tak się składa że właśnie zaczynam urlop, który będzie trwał do 30 sierpnia włącznie i zamierzam wycisnąć z niego ile dam radę. Głównie zmotywował mnie do tego @NaukaProgramowaniaOdKuchni Ciekawy jestem, ile mnie się uda osiągnąć w powiedzmy te 17 dni ;)
css3/html5 mam myślę że w miarę ok opanowane, pewnie poświęcę kilkanaście godzin na utrwalenie najtrudniejszych terminów i dokończenie portfolio. Resztę czasu przeznaczę na dalszą naukę js, może jakiś płatny kurs/ albo camp, pracę nad semantyką i innymi mniej ważnymi rzeczami. Chcę poświęcić na to około 6h dziennie, może w końcu spróbuję techniki pomodoro którą wielu zachwala. Mam na koncie kilka projektów prostych stron czy jakiś prostych interfejsów aplikacji ale to nic wielkiego póki co (głównie projekty do szuflady), czas się wziąć wreszcie za porządną naukę. I to tyle, do pracy rodacy ()

#naukaprogramowania
  • 9
@benzdriver: Był garażowany 2-3 lata bo nie miał kto nim jeździć i kupca nie było, potem ja zdałem prawko i go dostałem. Przez rok bez ani jednej usterki a ostatnio alternator poszedł i sporo rzeczy wymieniłem, filtry/oleje/płyny. Ale faktycznie, jak na pierwsze auto to bardzo fajnie się prowadzi.