Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie zawsze śmieszy jak atencyjne ku..wy usprawiedliwiają swoje ku..stwo xDDD. "ludzkie ciało jest dla Ciebie #!$%@??" "co jest złego w pokazywaniu ludzkiego ciała" "ja tam zawsze chodze topless, nie wstydze sie ludzkiego ciała" "jestem taka dojrzała, ludzkie ciało ludzkie ciało blablabla to tylko ludzkie ciało". Przecież to całkowicie normalne wrzucać zdjecia swojej dupy i cycków do Internetu i nie ma w tym nic złego. Właściwie jak tego nie robisz to mozesz czuć się zacofany i na pewno wstydzisz się ludzkiego ciała. I jeszcze tekst "Która częśc ciała to ta dobra, a która zła?" xDDD Ludzie zatracili wszelkie zasady i wartosći. Ale spoko, łaź goła po ulicy, przynajmniej od razu będzie wiadomo z kim ma sie do czynienia :)

A tak przy okazji, ciekawe co by sie stało jakby nagle faceci zaczeli wrzucać swoje nagie zdjęcia, albo chodzic z gołym #!$%@? po ulicy i mówić o tym, że "ja po prostu nie wstydze sie swojego ciała"

PS najlepszy tekst "ja nie jestem na sprzedaż" HAHAHAHHA. Laska "sprzedaje" swoją intymność za plusy i uważa, ze "nie jest na sprzedaż". Beka z was.
#pdk #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam koleżankę, która wstawia zdjęcia swojego tyłka na instagrama i lajkuje to jakieś 40-50 tys. osób. Smutne, że aż tyle osób to popiera. Ona sama mówi, że wie, że świeci tyłkiem w internecie, ale ma z tego 'profity' takie jak darmowe paczki jakichś fit płatków, które ma reklamować lub bransoletki ze sznureczków. Profitem jest też to, że ludzie wołają za nią '#!$%@?' na ulicy w jej miejscowości, ale tym już
A tak przy okazji, ciekawe co by sie stało jakby nagle faceci zaczeli wrzucać swoje nagie zdjęcia, albo chodzic z gołym #!$%@? po ulicy i mówić o tym, że "ja po prostu nie wstydze sie swojego ciała"


@AnonimoweMirkoWyznania: nikogo by to nie obeszło bo faceci nie potrzebują atencji i nie muszą się chwytać tanich sztuczek
co jest złego w pokazywaniu ludzkiego ciała


@AnonimoweMirkoWyznania: Dorabianie do tego jakiejś ideologii nie jest poważne, ale nie widzę w tym nic złego, jeśli ktoś dorosły ma na to ochotę. Natomiast nazywanie tego #!$%@?, cóż, można i tak, ale może lepiej zająć się własnym życiem, niż oceniać innych? Oczywiście o ile się je ma.
@AnonimoweMirkoWyznania:

A tak przy okazji, ciekawe co by sie stało jakby nagle faceci zaczeli wrzucać swoje nagie zdjęcia, albo chodzic z gołym #!$%@? po ulicy i mówić o tym, że "ja po prostu nie wstydze sie swojego ciała"


Przecież już łażą. W swoim krótkim życiu spotkałam chyba 5 ekshibicjonistów i raz jedną ekshibicjonistkę.
A co do ciała - jak mają piękne to oczywistym jest, że chcą się pochwalić, jakbyś ładnie wyglądał
@AnonimoweMirkoWyznania Ja też chyba zacofany jestem pod tym względem. Sprzedawać swoje ciało dla lajkow, no cóż każdy ma prawo do własnego zdania i robienia ze swoim ciałem co zechce, niech się tłumaczą tylko tyle im pozostało.