Wpis z mikrobloga

@sebawo: jak dla mnie, skoro i tak żyją oni z naszych podatków, powinna być opcja umożliwiająca #!$%@? osoby ze stanowisko, tak jak niegdyś posła. Jednak w tym kraju możemy tylko patrzeć jak ma się na nas obywateli na każdym kroku #!$%@?
͡ ͠° ͟ل͜ ͡°
  • Odpowiedz
@kebobi: omg typ jest pierwszy raz w urzędzie? kasa to jest kasa, babka w kasie nie musi wiedzieć ile za co się płaci, ona ma tylko przyjmować pieniądze. równie dobrze mógł zapłacić przelewem na konto czy coś, kasa jest tylko dla "ułatwienia", żeby Janusz nie musiał iść na pocztę przekazu puszczać.
  • Odpowiedz
omg typ jest pierwszy raz w urzędzie? kasa to jest kasa, babka w kasie nie musi wiedzieć ile za co się płaci, ona ma tylko przyjmować pieniądze. równie dobrze mógł zapłacić przelewem na konto czy coś, kasa jest tylko dla "ułatwienia"


@1337KiNG: Widzę, że ty albo przynajmniej twoja matka jesteście tam codziennie, od 8 do 15 od poniedziałku do piątku...

Babka w kasie nie musi wiedzieć ile za co się
  • Odpowiedz
@kebobi: Skąd ja to znam... Wczoraj byłem w urzędzie skarbowym po 3 kwitki - zaświadczenie o nie zaleganiu z podatkami, zaświadczenie o numerze NIP i ksero PITu z zeszłego roku - w urzędzie spędziłem 2 godziny, musiałem wypisać 8 stron A4 wniosków i zapłaciłem za to łącznie 89,50 zł :/ #!$%@?, za rzeczy, które w dzisiejszych czasach powinienem mieć na swoim koncie w necie i 3 kliknięciami powinienem móc to
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: No dokładnie, baba w kasie nie musi nic wiedzieć, to tak jakbyś chciał nadać przekaz na poczcie i się pytał ile masz zapłacić za #!$%@?-wie-coś-tam, najpierw idziesz do informacji, do stosownego okienka się dowiedzieć, a potem idziesz zapłacić, wszystko jedno, w kasie, na poczcie, w banku, wracasz z kwitem i koniec. Babka w kasie ma swój, inny zakres obowiązków i nie jest zobowiązana do udzielania informacji.
  • Odpowiedz
@kebobi: miałem podobnie z paszportem, poszedłem zapłacić, baba się pyta ile, a ja mówię że za paszport, a ona żebym poszedł do informacji się dowiedział ile... w końcu ją przekonałem żeby mi powiedziała ile trzeba
  • Odpowiedz