Wpis z mikrobloga

5 i 7 #!$%@?, reszta nawet spoko.


@hininja: dobra logika, musisz strzec honoru prawego Polaka, ale zakaz bogacenia się w sposób niegodziwy to #!$%@?... często stręczysz biedną logikę czy to taki wypadek przy pracy? :)
@marc1027:

Jeśli ktoś ma obywatelstwo polskie i tylko polskie, a jednocześnie afiszuje się z flagą obcego państwa,chodzi na wiece poparcia dla obcego państwa, uczy tylko kultury i języka obcego państwa to powinien być natychmiast deportowany do kraju pochodzenia.Przykład takiego zachowania to np. turkowie w Kolonii. Niestety nikt w europie tego w życie nie wprowadzi, nawet w Polsce. W Niemczech arabskie dzieci mające niemieckie obywatelstwo mogą dosłownie pluć na niemców i ich
Jeśli ktoś ma obywatelstwo polskie i tylko polskie, a jednocześnie afiszuje się z flagą obcego państwa,chodzi na wiece poparcia dla obcego państwa, uczy tylko kultury i języka obcego państwa to powinien być natychmiast deportowany do kraju pochodzenia.


@PranieMuzgu: a będzie to działać jeśli nie pochodzę z tego kraju? ;)
@Ryan_Newman:

?? Jeśli np. dziadkowie przyjechali z Rosji,Niemiec a ty masz już obywatelstwo polskie, to powinni wtedy deportować do kraju dziadków. Kiedyś jak się nie dało deportować, to zwykli ludzie to trochę inaczej "rozwiązywali"( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ryan_Newman:

Chodzi o kraj przodków, jeśli twoi przodkowie mieli obywatelstwo USA, i USA by się zgodziło na deportacje to czemu nie.
Mi chodziło o działanie na szkodę, natomiast demonstrowanie w celu "podlizania się" aby wyjechać gdzieś, to kiepskie rozwiązanie. Lepiej się zatrudnij w jakimś nowoczesnym korpo amerykanskim i tam wyjedz na wize pracowniczą, a potem ubiegaj się o zieloną kartę, najlepiej sobie dziecko zrób z jakąś amerykanką, ew. kup ślub.
@Edl_:

Jak mówiłem musisz się mocno "podlizać" ichnim rządom. Może jakiś lobbing w firmie konsultingowej i ocieplanie wizerunku Kanady w Polsce, aby wprowadzać ich interesy? Ale to trzeba pracować na jakimś wyższym szczeblu.
Gdyby ode mnie zależało to bym deportował, ale to jeszcze Kanada musi chcieć :/ Z takim zapałem to raczej nie problem zostać kanadyjczykiem, nie trzeba do tego deportacji.

Nic cię nie trzyma w Polsce, aby zostać kanadyjczykiem( ͡
@Dramir: Ale ja żadnym człowiekiem nie gardzę, Polak jest dla mnie tak samo wartościowy jak Syryjczyk czy Niemiec, do każdego podchodzę indywidualnie
@Edl_: W porządku, to świetnie. Tym niemniej, nie lubię, gdy ktoś szasta słowem "gardzić". Polsce daleko do ideału, ale na pewno nie zasługuje na pogardę. Tak samo, jak nie zasługują na nią kraje, które często opluwają konserwy. W ten sposób tylko antagonizujesz ludzi. Nie wiem skąd na szeroko pojętej lewicy pomysł, by nienawiść do obcych zwalczać nienawiścią do swojego czy swoich. Wszystko jedno czy chodzi o naród czy kraj. Nie tędy