Wpis z mikrobloga

  • 371
Mireczki jestem wlasnie na Podlasiu u rodziny mojego #rozowypasek . Jest juz 6.00 a my dopiero konczymy impreze. Powietrze tutaj chyba jednak lepsze niz na Śląsku bo 0,7 u siebie bym nigdy nie wypił bo bym juz węglem zwracał. Niestety w domku nie mogę spać z różowym bo ślub dopiero za rok, także śpię #!$%@? w przyczepie pod 3 kołdrami bo chyba minus pińcet tu jest i zamarzam. Dajcie kilka plusów w gorące to mnie rozgrzeje i nie zostanie ze mnie wieczna zmarzlina. Dobranoc i dobrego dnia zycze tym co do roboty wlasnie ida, przynajmniej Wam cieplo!
#urlop #juzdzienna #podlasie
  • 73
  • Odpowiedz
@bartpl: wątpię, nie ogarniam rodziców którzy sami siebie okłamują, że ich córka nie sypia ze swoim chłopakiem
i to jeszcze #!$%@? rok przed ślubem xD
Sam na szczęście nigdy na takich rodziców nie trafiłem. Nawet zdarzało się jeździć w różne miejsca z rodzicami dziewczyny i było to dla nich naturalne, że śpimy razem w osobnym pokoju, który jest wyposażony w jedno łóżko.

Ale z drugiej strony mam koleżankę, której facet jak
  • Odpowiedz
@sandra925: jak się ma dobre relacje, to można
z resztą ja nie tylko o wakacjach mówię, ale też o weselach i innych sytuacjach rodzinnych

W sumie jak komuś nie przeszkadza spanie osobno w jakiejś zimnej przyczepie to spoko, nic mi do tego.
Ale wiem, że żadna moja dziewczyna by na coś takiego nie pozwoliła. xD
Nawet jeśli to by potem po cichu do mnie przyszła, żebyśmy marzli razem.
  • Odpowiedz
bo ślub dopiero za rok, także śpię #!$%@? w przyczepie pod 3 kołdrami bo chyba minus pińcet tu jest i zamarzam. Dajcie kilka plusów w gorące to mnie rozgrzeje i


@analizujaca_rozniczka: a może chłop bądź dziewoja wierzący są i przyjmują sakrament regularnie na Mszy Św., hęę?
  • Odpowiedz
  • 5
@sandra925 Przecież to bardzo zależy. Niektórzy się z rodzicami połówki po prostu lubią, zależy od rodziców i tyle.
Moj ex się dalej z moim ojcem kumpluje. xD

Ale takie wymaganie spania osobno czy to w domu rodziców, czy tym bardziej na wyjeździe jest głupie. Ja bym nigdy moim rodzicom nie pozwoliła decydować na ten temat. ;)
  • Odpowiedz
@analizujaca_rozniczka: I bardzo dobrze. O ile rozumiem szanowanie ich zdania czy podejścia do życia/zwiazku tak nie miałbym najmniejszej ochoty udawać, że nie śpię z moją dziewczyną. Co to #!$%@?, późny renesans czy jak? Gdybym miał jechać do rodziców dziewczyny i spać osobno to na bank bhm tam nie pojechał i już.
  • Odpowiedz
@Xuxire: @bartpl: @JusTQL: @Mysterii: A to spanie w jednym łóżku jakoś obliguje od razu do bolcowania?
Przecież jeżeli dziewczyna nie chce, to można się po prostu przytulić, czy jak ktoś jest tak ortodoksyjny, nawet nie dotykać i po prostu spać. A jak chce, to o #!$%@? chodzi?
Jakbyś w dzień oglądał z dziewczyną film na łóżku, a potem mielibyście ochotę na drzemkę, to spoko, ale w nocy już
  • Odpowiedz