Wpis z mikrobloga

@tHoePs: pierwsza to tytułowa z nazwą uczelni i podpisem promotora - na niej nie ma nr, druga to oświadczenie i tu jest już nr 2 strony, potem spis treści z numerem 3 :) ja tak miałam :) wstęp u mnie to już strona nr 4
  • Odpowiedz
@egocentryczka: u mnie jest tytułowa potem spis treśc,i wstęp i reszta pracy. tytułowej się nie liczy do numeracji, resztę już tak, tylko numery pojawiają się chyba dopiero na wstępie. :)
  • Odpowiedz
@egocentryczka: z załącznikami czy bez? :> samego tekstu będzie około 40 stron (ciągle jakieś poprawki :<) plus prawie drugie tyle załączników (obszerna dokumentacja). Bibliografia na 1,5 strony a4, z interlinią pewnie będzie ze dwie :P w tym są książki i artykuły.
  • Odpowiedz
@anonim1133: kuźwa, a teraz walcz z open officem żeby poprzesuwał numerację :< tego chyba nie da się zrobić, najwyżej będzie numer strony na spisie treści ...
  • Odpowiedz
@egocentryczka: jest jakiś sposób na wiki ale on kompletnie nie działa -- nic się nie dzieje, a na innej stronie wyczytałam, że to jest problem znany od dawna i na razie nie ma rozwiązania ;(
  • Odpowiedz
@tHoePs: kurcze pamiętam tylko tyle, że wchodziło się w jakąś opcję i tam była możliwość wyboru typu numeruj od strony... ale jak jaka to była opcja nie pamiętam :(, ha, a przypomniało mi się, że w pracy zrobiłam taki "myk" że jak pisałam sprawozdanie to numeracje zrobiłam od pierwszej strony, ale potem wykasowałam nr ze stron na których nie miało ich być i też było dobrze :)
  • Odpowiedz