Wpis z mikrobloga

Kiedyś gdy zmieniałem telefon na nowy, zawsze był gigantyczny efekt Woow, oglądała rodzina, chwaliło się znajomym i kumplom na przerwach lub porównywało z ich sprzętami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coraz to lepsze ekrany, aparat, bajery, było sie w czym zatopić.

Na chwilę obecną mam 2 letni kombajn z górnej pólki i nie widzę powodu by zmienić smartfon na nowy skoro mi się nigdy nie zaciął i mam wszysto co potrzebuję, a zmiany w nowych modelach dla zwykłego użytkownika są kosmetyczne. *

#oswiadczenie #smartfon #telefony #android

  • 7
@EnderWiggin: @LordOfTheBananas: Ja bym nawet chętnie sięgnął do kieszeni gdybym dostał coś nowego - coś czego jeszcze nie miałem, np. Bateria ktora trzyma intensywnie użytkowana 3 dni, albo jakieś ładowanie indukcyjne czy cokolwiek nowego ciekawego. No ale nie ma. A to że jest nowy rdzeń w środku czy 2gb ramu więcej mnie nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krolm100: Nic specjalnego chodziło mi po prostu
@kolak68: to pewnie masz HTC m7 albo m8, piękne telefony też nie chciałbym zmieniać. osobiście tylko zauważyłem, że w tym roku LG zaprezentowało coś nowego, innego niż wszyscy, mówię tu o modułach, wymiennej baterii i podwójnym aparacie (sam bym sb kupił to G5 i do tego moduł muzyczny z DAC gdybym tylko miał zasobniejszy portfel...) i okazał się kompletną klapą pod względem sprzedaży, samsung natomias tzaprentował to samo co rok temu,
@krolm100: Dokładnie tak, czytałem też o tym LG, ale klapa totalna. Z jednej strony to dobrze bo nie muszę wydawać pieniędzy skoro sprzęt działa i sie nie starzeje, z drugiej strony już jest chęć zmian :P