Wpis z mikrobloga

Gdzie mogę dorwać zamek do skrzynki na listy? Jakiś sklep z bogatą ofertą? Zdemontowałem zamek, u ślusarza byłem - nie ma. Na poczcie - nie ma. Administracja nic nie wie. Na allegro przejrzałem 4 strony wyników i wszytkie inne..

#warszawa #pocztapolska #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maur Miałem to samo, kupiłem taki zamek żeby ta blaszka pasowała, wykrecilem z nowego ten dzyndzel i włożyłem ze starego. Problem solved ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mxkilla: rozważałem to, ale zamki albo mają podane inne wymiary (średnica, 2 x krótsza długość), albo nie mają wcale, więc nim ruszę po sklepach na poszukiwania takiego by wymiarami tymi ważniejszymi pasował i blaszka miała taki sam uchwyt, to poczekam na odpowiedź euro-locks.
Kto by pomyślał, że tyle bawienia się z taką pierdółką. :D
  • Odpowiedz
@maur Też mnie wkurzylo, bo poszedłem i kupiłem pierwszy lepszy, w domu się okazalo, że są różne długości itp tak jak piszesz, ciąć już chciałem ten pazdziez, ale udało się to z dzyndzlem i kolejnym zamkiem, fakt p-------a, a tyle roboty ;)
  • Odpowiedz
@maur jesli wymontowales zamek ze skrzynki lokatorskiej, to obowizek wymiany ma administrator. PP nie jest wlascicielem skrzynek a wlasnie administracja. Czesto wciakaja kit, ze to nie oni, ale to nieprawda. To samo tyczy sie kluczykow. Jak zgubisz to zglaszasz sie do administracji i oni powinni ci go "dorobic".
  • Odpowiedz
@Old_Postman: No właśnie administracja się wykręciła. Lokatorskiej.. Czyli jeśli jestem właścicielem mieszkania, to wciaż skrzynką zarządza tak samo jak częściami wspólnymi budynku administracja wspólnoty?
  • Odpowiedz