Wpis z mikrobloga

Nie potrafię bekać.

To istotny problem ponieważ w czasie jedzenia, czy picia, połykamy przy okazji masę powietrza. Ja nie potrafię się go pozbyć z przewodu pokarmowego, jak normalny człowiek, górą.

Jak byłam mała, to często miałam bolesne wzdęcia, bo całe to powietrze przesuwało się do jelit wraz z treścią pokarmową. Niestety, nie mogłam się tego pozbyć w naturalny sposób, jak cywilizowany człowiek, czyli normalnym, zdrowym pierdem, bo moja mama za każdym razem słysząc najmniejszy chociaż syk, kwitowała go jednym, nieznoszącym sprzeciwu warknięciem:
- Idź zrób kupę!
W ten oto sposób tworzy się patologie, bo zaczęłam garściami jeść leki na wzdęcia, co tylko pogorszyło sprawę, a ja do teraz mam uraz do jedzenia, które serwuje moja rodzicielka.

Sytuacja diametralnie się zmieniła, kiedy to wbiliśmy z niebieskim ten poziom związku, w którym radosne popierdywanie stało się powodem do nieskrępowanej radości i kupy śmiechu. Na zawsze pozbyłam się uciążliwych wzdęć, kolek i innych nieprzyjemności związanych z trawieniem.

Teraz już wiem, że natura wyposażyła mnie w fantastyczny instrument, którym jest mój tyłek, nawet jeśli pozbawiła mnie możliwości bekania.

Także Mirki, polecam ten styl życia. Na dworze dupa może, a w domu: wypuść bąka, niech się błąka, puść drugiego, niech goni pierwszego :D

Na zdrowie!!!

#logikarozowychpaskow #przemysleniazdupy i trochę #heheszki
  • 77
@julianna_cebulanna z tym bekaniem mam to samo i to chyba moja najgorsza zmora życia codziennego.

Wyjście z kolegami na browar? Jasne, ale ja po drugim pasuje, ew. przerzucam się na mocniejsze trunki. Dziwnie to brzmi, ale nigdy nie byłem pijany przez browary.
Coca Cola? To samo, nie wypiję dużo gazowanego, ale za to z łatwością uzależniłem się od Ice Tea.

Najgorsze jednak jest bieganie. Wtedy się przewraca i wywraca wszystko w środku
@NieRozumiemIronii: 8lat i nie pierdze przy niej. Zachowujecie sie jak zwierzęta, poddające się fizjologii, scat to dla was tez pewnie fraszka igraszka ot kupka he he. @palecbiskupa: o widzę ze za rok osiągne ten stopien wtajemniczenia, ale czy to juz brak jakijkowiek namietnosci, i poprostu #!$%@? na partnera? @Shyvana: oblesne
@julianna_cebulanna: potem sie dxiwicie ze partnerzy szukają atrakcyjniejszych. Tak gdy widzą ze zwieracz nie trzyma i towarzyszy wam