Wpis z mikrobloga

Szymon Kołecki, zna się na bolączkach tej dyscypliny, bo sam trenował ten sport.
Nie da się go oszukać, wymyślając różne pierdoły, bo jadł z tej samej miski i srał na tym samym kiblu.
Przed igrzyskami widać było, ze pewni zawodnicy często zmieniają lokalizację, by utrudnić pobranie próbek i nie chcą uczestniczyć w oficjalnym zgrupowaniu, gdzie byliby pod kontrolą lekarzy.
Szymon Kołecki postanowił ich zawiesić (także Zielińskiego), przeczuwając, ze są naszprycowani i może być wstyd.
Mieli do Rio nie jechać, niestety ktoś wyżej postanowił, ze pojadą.
"...Obaj złapani ciężarowcy w czerwcu zostali skreśleni przez Kołeckiego z kadry narodowej. Powodem było to, że nie chcieli uczestniczyć w szkoleniu centralnym i wybrali indywidualny tok przygotowań. Jednak pod koniec czerwca zarząd PZPC uchylił tę decyzję prezesa większością głosów...."
Teraz dochodzi do takiego absurdu, ze Kołecki podaje się do dymisji, biorąc odpowiedzialność na siebie a Zarząd PZPC nie ma sobie nic do zarzucenia i tam nie czują się odpowiedzialni za wstyd na Olimpiadzie.
Jeżeli jest ktoś, kto lubi przysłowia porównywać do autentycznych sytuacji zyciowych, to tu mamy wyśmienity przykład do przysłowia.
"Kowal zawinił, cygana powiesili"
#sport #olimpiada #rio2016 #polska
  • 24
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Pozwolę sobie wkleić swoją wypowiedź spod innego posta. Daje dużo do myślenia

Wiadomo, że Kołecki przyjaciół w PZPC nie miał i nie ma obecnie, za zbyt długi język. Teraz też sprawa jest dziwna z Zielińskim, bo Kołecki go wyrzucił z kadry a związek powołał go od nowa, choć Kołecki był przeciwny jego wyjazdowi na Igrzyska. Wiedział zapewne co się odjaniepawla, a teraz betony ze związku nabrały wody w usta, a
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Jestem za, bo Kołecki zapewne został sprawnie usunięty przez betonów z PZPC, wiadomo było, że wyciągał brudy z wielu lat na wierzch, miał długi i ostry język o tym co się wyprawiało w związku i co się nadal wyprawia, oraz chciał uzdrowić tą chorą instytucje. Co niestety nie mogło się spodobać całemu betonowemu towarzystwu, wszak wiadomo, że ktoś kto ma nowe spojrzenie na funkcjonowanie związku i beton chciałby skruszyć, mile
@JaredS: Do niczego, ale tyle lat budowali sobie bastion z betonu w PZPC, że nawet Kołeckiemu nie udało się go skruszyć. Tu trzeba kogoś z większymi możliwościami, który wejdzie i rozwali ten beton od środka. Boniek w PZPN miał tyle łatwiej, że miał za sobą część działaczy i możliwości marketingowe własnego nazwiska, które pozwoliły usunąć resztę leśnych dziadków. Kołecki zaś w PZPC miał samych przeciwników, których narobił sobie jeszcze podczas czynnej
Więc albo w związku pracują ludzie, którzy nie mają pojęcia jak zarządzać polskimi ciężarami


@FuriousViking: Odnoszę wrażenie, że tak jest w każdej dyscyplinie w Polsce. Związki zabetonowane leśnymi dziadkami którzy jedyne o co dbają to o swój własny stołek.

W polskim sporcie najważniejszymi osobami są działacze, sportowcy dopiero na kolejnym miejscu
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: nie mam absolutnie nic do Kołeckiego. Chciał rozbić beton, nie udało się. Ale chyba nie powinien się poddawać, przynajmniej jeszcze nie. Choćby żeby tym #!$%@?, starym dziadom, zrobić na złość i pokazać, że jest jednak inna droga, droga rozwoju dla polskich ciężarowców. Pewnie w każdym polskim PZ siedzi beton. Potrzeba właśnie ludzi, którzy go rozkruszą. Szkoda chłopa.
@WszystkieFajneLoginySaZajete: dokładnie tak jest. W tych wszystkich #!$%@?ązkach (od tych dyscyplin co są tylko na olimpiadzie w tv) się gubią jak trzeba coś ogarnąć - potem wychodzi że ten na koksie, tego nie zapisali, ten nie ma badań, ten się spoźnił itp. Bo 4 lata się siedzi i wódeczkę pije.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo pozwolę sobie zapytać co ty odwalasz z takimi wypowiedziami i z tą petycją? Przekręcasz fakty i starasz się wpleść tu jakieś teorie spiskowe. Znasz chociaż to środowisko od środka? Znasz Kołeckiego? Czy naczytałeś się artykułów w necie i na ich podstawie wygłaszasz opinie?

Kołek i tak chciał zrezygnować, co Ci da ta petycja skoro na następnych wyborach, pod koniec roku, i tak nie ma zamiaru kandydować?

Kołek nie wywalił ich przez
@Dovydas: piszesz, ze powodem zawieszenia było to, ze lecieli w #!$%@?
A jak myślisz czemu lecieli ?
Bo psotne z nich chłopaki ?
Tam nie ma żadnych teorii spiskowych, Kołecki ich zawiesił, zarząd odwiesił.
Kołecki sygnalizował, ze coś jest na rzeczy ?
Sygnalizował, podaje się do dymisji, tak podaje się 16stego jak wrócą. Z czym masz problem ?
Ze zrobiłem petycje ?
Takie moje prawo, ty możesz zrobić, ze apelujesz by
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo dokładnie tak jak piszesz lecieli w #!$%@? bo cwaniaczyli i tyle. Po pierwsze że cwaniaczyli, po drugie Zieliński z Kołeckim nie szczególnie za sobą przepadają.

Kołecki nie sygnalizował, że coś jest na rzeczy (to jest ta twoja teoria), tylko ukarał ich za niesubordynację.
Na ostatnim spotkaniu zarządu Kołecki już chciał zrezygnować, ale się wstrzymał. Teraz honorowo składa dymisję, ale nawet gdyby jej nie złożył, odejdzie że stołka za kilka miesięcy.
@Dovydas: on ma rację kolego, jak ciężarowiec chce sobie prowadzić własny tok przygotowań i stara się być trudno uchwytny, to znaczy, że chce uniknąć kontroli i tyle. Jego brat przed poprzednimi igrzyskami też sobie trenował w Gruzji czy gdzieś tam, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)