Wpis z mikrobloga

Jestem internetowym mizoginikiem. Szanuję kobiety w cholerę i jeszcze bardziej, ale nie te na wykopie. #!$%@?ą mnie różowe paski niemiłosiernie, tymi swoimi "słodkimi" wpisami, #!$%@? o niczym, spamem, hipokryzją, samym swoim istnieniem. I ta ich mentalność; czuję się jakbym czytał posty 15 latków. Żeby one chociaż ładne były, ale 99 na 100 #pokazmorde z ich udziałem to brzydoty, ale piwniczaki i tak się nimi jarają "BO ONE MAJĄ WAGINY :^OOO".
Same sobie stworzyły taki wizerunek, mogę bez żalu wydać takową opinię: JESTEŚCIE RAKIEM.

#rozowepaski #rakcontent #niepopularnaopinia #takaprawdaniestety #mizoginia
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Primbledon Na wykopie są naprawdę ładne dziewczyny ale się nie udzielają tak jak te atencyjne, a dlaczego? Bo nie potrzebują atencji, mają jej dużo w realnym świecie, że względu na to jak wyglądają, simple as fuck
  • Odpowiedz
  • 8
@IspitOnYourGrave nie trudno wysunąc taką tezę jak co 5 minut przypominacie o swojej #!$%@? naturze. Nawet nie wiesz jak wiele waszych rakowy tagów mam poblokowanych, a wciąż dochodzą nowe. Nie moja wina, że musicie opisać każdy szczegół waszego życia

Ło jezusku, komar mnie ugryzł, dajcie no kilka plusów na pocieszebie
  • Odpowiedz
@Primbledon: A niby skąd pewność , że masz do czynienia z różowym? Owszem , są jednoznaczne wpisy ( albo raczej zdjęcia ) i też ich nie lubię, bo stron gdzie można się fascynować własnymi fotkami jest od cholery. Wykop to relatywnie inteligentny serwer i głupie #!$%@? tu nie zaglądają, bo po co? Dlatego nie uważam, że wszystkie różowe są różowe. Ostatnio dodałem sobie do obserwowanych ( jako pierwszą obserwowaną przeze
  • Odpowiedz