Wpis z mikrobloga

Eh Mirki, ale ze mnie #przegryw.
Byłem dziś na rozmowie o pracę na stanowisko, które by mi naprawdę odpowiadało, ale coś czuję, że chyba nic z tego nie będzie bo trochę się zbłaźniłem na prostym pytaniu. A taki przygotowany byłem...i cały misterny plan w #!$%@?...

Dajcie ze dwa plusy na pocieszenie, bo chyba dalej będę się musiał męczyć w aktualnej #gownopraca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozmowakwalifikacyjna #pracbaza #praca #zalesie #gorzkiezale
  • 8
@wacek_1984: @Glans: @testowyandrzej:
Z podstaw Excela - miałem wykonać prostą rzecz na komputerze, który mieli przy sobie. Wystarczyło kliknąć kilka razy myszką w odpowiednie miejsca, a ja w stresie kombinowałem jaka to będzie "skomplikowana" formuła - po chwili namysłu stwierdziłem, że nie pamiętam i nie będę ściemniał (no bo na rozmowie się nie ściemnia, bo i tak to wyjdzie). Dopiero w drodze do domu uświadomiłem sobie jaki ja głupi
@wacek_1984: @TheDudee: Dzięki, ale marne to pocieszenie :p. Tym bardziej, że już jakiś czas szukam swojego miejsca i tej odpowiedniej pracy. Mój problem chyba też polega na tym, że nie potrafię zbytnio potencjalnego pracodawcy do siebie przekonać podczas rozmowy, jak to mi ktoś kiedyś powiedział: "trzeba umieć się sprzedać podczas rozmowy" i ja z tym mam problem.

@piterello: Takiego pytania akurat nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡