Wpis z mikrobloga

@gzegzolka: osobiście z samsunga został mi jedynie uchwyt na telefon do samochodu :D starego nędznego smartphona tej firmy oddałem ojcu :D oby nigdy więcej nic z tej firmy w moim domu :D a tak to trochę otacza, szczególnie tv... rodzice i dziadkowie posiadają wyłącznie tv samsunga :/ po mieście wystarczy przejść i widać ile ludu posiada telefony od samsunga, wielu z nich nawet musi je zakrywać jakimiś pokrowcami :)
@kubakabana: nie dziwne, przeważnie mają dużo tańszy sprzęt oprócz flagowców szczególnie w przypadku telefonów, które ceną często przewyższają inne marki, nie oferując nic lepszego, łapią ludzi na wyższą cenę udając coś premium. Większość ich sprzedaży to jednak w większości taniocha= w jakimś stopniu tandeta
@orlando74: no to u mnie jest trochę inaczej chociaż o sprzęt dbam bardzo, przykładowo kilkuletni telewizor sony bije niektóre nowe nawet droższe, a porównując do innych samsungów, które posiadamy w rodzinie w sumie praktycznie z tej samej półki cenowej (dwa trochę tańsze, jeden droższy) jest ogromna różnica na korzyść sony zarówno zaczynając od menu kończąc na dotknięciu materiałów. Teraz wcale nie jest lepiej, dalej lecą na totalna masówkę i przegrywają z
@gzegzolka:
mam tv samsunga od 4 lat - 2 wypalone pixele, używam do jako monitora więc jest odpalony >12h dziennie. działa beż zarzutów
i tel galaxy s4 obecnie sie zesrał po upadku ( ciemność widze ) ale zamierzam wymienić wyświetlacz i dalej na nim jechać, nie mam żadnych obiekcji co to tych dwóch sprzętów jak i marki. Uważam ze tv i smatrfony robią bardzo przyzwoite,
@bartez_94:
napisałeś ze tv sony