Wpis z mikrobloga

@Moted: jedna rzecz mnie zastanawia - jak oni pakują te zmontowane pecety? Przypuśćmy, że ktoś zamówi sobie peceta z jakąś długą kartą, jest ona zamontowana, podczas transportu musi latać na wszystkie strony i może uszkodzić się slot PCI Express. Oni jakoś to zabezpieczają dodatkowo?
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Jak ja od nich zamawiałem kompa chyba w 2013 to wszystko było poskładane tak jakbym kupił PC w sklepie.

@absstart: Jeszcze się z tym nie spotkałem, ale tak to sobie wyobrażam "A to #!$%@?, kod se wpisał za darmową usługę !?! Janusz dawaj tego starego HDD xD"
  • Odpowiedz
  • 0
@ZmutowanaFrytkownica: Zamawiałem co prawda z techplanet ale pewnie w morelach robią tak samo. Karta nie była zamontowana, była oryginalnie zapakowana w pudełku. Dali kartkę że ze względu na możliwe uszkodzenia nie montują i jeśli będzie problem z montażem to można do nich dzwonić
  • Odpowiedz
@webdruid: ja skorzystałem z tego kodu na darmową wysyłkę i montaż za 1 zł ale poprosiłem o niemontowanie (zachowując rabat na przesyłkę) i nie robili problemów. Minus jest(był) taki, że dostałem płytę główną z socketem procka z przekręconym o 180 stopni pojedyńczym pinem i 2 innymi lekko przestawionymi w innym miejscu. Z tego powodu procesor w ogóle nie mógł być "odczytany". Na szczęście udało się wyprostować delikatnie igłą i wszystko
  • Odpowiedz
Ciekawe jak z chłodzeniem procka - jak zamówię jakieś thermalright hr-02 czy inny wielki cooler. No i jaką pastę nałożą? Chyba nie najtańszy silikon za 2zł?
  • Odpowiedz
@Moted: zlecaniu komuś montażu nowego kompa to jak zlecenia sąsiadowi aby przeleciał twoją żonę


No i co z tego, jak mają radochę oboje z tego, co Cię tak dupa boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz