Wpis z mikrobloga

No ja p------e. Zwykle staram się nie eskalować wojny damsko-męskiej, ale dzisiaj autentycznie mnie c--j strzelił.

Long story short.

Swojego czasu ustawiłem się na p--o z dwiema koleżankami. Koleżanki bardzo w porządku, takie normalne bez wydawałoby się większego n----------a mózgowego. Dołączył wtedy do nas mój znajomek, którego one nie znały. Generalnie chłopina lat 26, bardzo w porządku. Żaden bawidamek tylko ot zwykły gościu, nawet przystojny i bardzo inteligentny. Jedna z moich koleżanek wpadła mu w oko, coś tam przybajerował podczas spotkania, ja mu trochę pomagałem i generalnie widać było, że coś tam zaiskrzyło.

Potem dowiedziałem się od niego, że spotkali się parę razy, ale generalnie typiarka mu podziękowała i powiedziała, że to nie to. No ok, zdarza się. Nie drążyłem tematu, bo co mnie to interesuje w sumie.

No i dzisiaj znowu się spotkałem z tymi samymi dwiema koleżankami. Popiliśmy trochę i tak zeszło na temat relacji damsko-męskich. Przycisnąłem trochę temat dlaczego powiedziała koleżce, że to nie to. No i tu mnie k---a wcześniej wspomniany c--j trafił. Po raz pierwszy. Okazało się, że nie pasowało jej to, że mieszka z rodzicami.

Gostek w wieku 26 lat ma własną firmę IT, gdzie pisze jakieś tam programy i c--j wie co, nie znam się, zajmuje się obsługą techniczną jakichś małych firemek. Zarabia całkiem nieźle, bo w granicach 4-5 tysięcy, ale większość kasy odkłada, bo pracuje nad jakimś tam urządzeniem, na które ma dostać duży hajs z jakiegoś startupu, ale potrzebuje do tego wkładu własnego i chce trochę oszczędzić na początek, gdy wystartuje z tym urządzeniem. Mieszka z rodzicami tylko dlatego, że woli tę kasę, którą wydałby na mieszkanie, OSZCZĘDZIĆ na rozruch firmy.

No i to k---a jej nie pasowało. Że gościu k---a ma pomysł na siebie.

Żeby było śmieszniej to typiara pracuje w k---a salonie Playa i mieszka z jakimiś studentami plus tą drugą koleżanką. Po pedagogice. A i ma PRLowską meblościankę w pokoju i jestem się w stanie założyć, że jeszcze niedawno na ścianie wisiał dywan, bo jest inny odcień farby na ścianie w porównaniu do reszty pokoju. Ktoś nawet nie odmalował przed wynajmem.

Jak zacząłem jej tłumaczyć, jak bardzo c-----o się zachowała to odpaliła się ta druga koleżanka, która zaczęła jej bronić. JAK TO K---A FACET W WIEKU 26 LAT MOŻE MIESZKAĆ Z RODZICAMI. NO K---A CZEMU SZMACIARZU NIE MASZ JESZCZE NAJNOWSZEGO MERCEDESA S KLASY Z SALONU W FULL OPCJI, BIEDAKU J----Y K---A POLAKU, JAK ŚMIESZ MNIE BEZ MERCA ZACZEPIAĆ.

Tak się zastanawiam czy ta druga przypadkiem nie była k---a pomysłodawczynią tego n----------a. Tylko c--j wie po co? Z zazdrości?




#zwiazki #logikarozowychpaskow #tfwnogf #wojnadamskomeska #zenadawchuj
  • 396
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rraaddeekk: "Niezłe zarobki" to pojęcie względne, nie ma co się o to kłócić :)

@kawa-i-p-------y: OP wskazał na to, że laska się d--------a do faceta o niesamodzielność podczas gdy sama de facto nie jest solidna (mieszka z koleżankami w wynajętym post PRL-owskim lokum, jest po gównokierunku i nie ma perspektyw zawodowych). Moim zdaniem i tak przesadza, bo prawdopodobnie tej dziewczynie co innego nie przypasowało, a całość tłumaczy właśnie
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Cóż, niby nie ma nic do zaoferowania ale to ona jemu podziękowała, a nie na odwrót więc nie takie nic skoro są chętni i może wybrzydzać. Większość kobiet które mają komfort wyboru partnera a nie branie tego co nie ucieka, uważa tak jak ona i wcale mnie to nie dziwi. A zakładanie, że facet mieszkający u mamusi zaraz będzie bogaczem z własną firmą i to jest powód dla którego
  • Odpowiedz
@niegrzecznybobas: cieszę, się że żyłka napina się ponad 1000 użytkowników, którzy plusowali ten wpis. Widocznie musi ich mocno boleć, że kobiety nie są zainteresowane niańczeniem mamisynków, a to już mówi samo za siebie. W każdym razie: nie moja sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś w wieku 25 lat nie ma porządnej pracy i własnego mieszkania to znaczy że jest zwykłym życiowym niedojdą i przegrywem, żadna takiego nie będzie chciała.


@RobotKuchenny9000: No fakt, jeżeli ktoś w wieku 25 lat nie wysrał z d--y 200 000 PLN na własne mieszkanie to jest nikim XDDDDD Ale tak ogólnie kobiety nie są materialistkami, prawda?
  • Odpowiedz
Co za rakowy wątek.
Tu nie chodzi że ona go odrzuciła a o powód który wybrała. To tak dla połowy wypowiadających. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. To głównie do połowy różowych i białorycerzy.
Świetnie w tym wątku widać oderwanie od rzeczywistości użytkowników tego portalu.

Mediana to wskaźnik lepiej obrazujący wynagrodzenia w gospodarce, niż „średnia” ze względu na swoje właściwości – wartość ta oznacza, że połowa pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę (w podmiotach zatrudniających powyżej 9 pracowników) otrzymuje wynagrodzenie do 2359 zł netto...

Wynika z niego, że 1,36 mln ludzi w 2014 roku otrzymywało wynagrodzenie do 1680 zł brutto, czyli 1237 zł netto...
  • Odpowiedz
@sijulejter: dokładnie, ja gdybym się wyprowadził to płaciłbym za nowe mieszkanie + musiałbym płacić za stare bo mama nie dała by rady sama utrzymać. To jest p--------e no ale z zewnatrz wygląda to jakbym był dalej dzieckiem. Ale ja mam to w dupie.
  • Odpowiedz
@soft1house: to niech takich szukają; o co ten hałas? Niech dotrze do ciebie, że możesz mieć 10k miesięcznie, willę, jacht i dwa jamniki, a nie będziesz odpowiednim mężczyzną dla jakiejś kobiety. Odrzuci, ze względu na aparycję, temperament, charakter, przywary. I vice versa. W tym przypadku koleś pracuje w IT, ma firmę, zarabia 5 tysięcy cebul, ale może nie spodobał się dziewczynie, bo wg. niej jest niesamodzielny i za bardzo przywiązany
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Jeszcze raz to napiszę - podrywajcie kilka lat młodsze, no chyba że jeszcze licbaza jesteście.

Prawda jest taka, że jak masz 25 lat, to najlepsze rówieśniczki są już zajęte, albo przez parę lat starszych gości, albo przez największe alfy z twojego rocznika które albo są super przystojne, albo mają lepszy start bo z bogatszej rodziny albo to i to, a czasami są lepsi i już się ustawili ładnie. Nie
  • Odpowiedz