Wpis z mikrobloga

#fotografia #zdjecia #canon

Cześć mircy, z czystej ciekawości chcę zapytać - jak w dzisiejszych czasach radzą sobie portale fotograficzne\artystyczne typu digart, plfoto, obiektywni, fotoferia itp? Na początku swojej przygody z fotami próbowałem sił w tego typu rzeczach, ale od kilku lat nie zaglądam - dzieje się coś? Czy raczej powolna śmierć i jedynie stałe grono komciujące sobie fotki?
  • 11
@phreaker: 500px też próbowałem, całkiem niedawno nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle to chyba każdy możliwy kiedyś przetestowałem, aczkolwiek nigdzie poza digartem nie udało mi się w społeczność wkręcić czy tęsknić za portalem.

Jaka dziedzina fot u Ciebie?
@S___K: Chyba trafiłeś w jeden z nielicznych którego nie znam. Wydaje mi się na pierwszy rzut oka bardzo podobny do 500px. Zawsze kojarzyłem, że flickr jest bardziej portfolio\galerią niż portalem dla community.
A instagram znam, ale nie przepadam za snapowymi fotami. A o content się nie boję, jak kradną to znaczy, że się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@phreaker: dzięki za info.

@epll: chyba mój
@romanowy: Sorry za tak późną odpowiedź. Nigdy nie spotkałem się aby ktoś moje foto rzeczowo komentował aczkolwiek mi też to "wisiało" i dawałem foty tylko na grupy o danej tematyce. Jakoś tak 5-6 miechów temu przestałem tam wrzucać foty i ogólnie zrobiłem sobie przerwę od większości internetowych rzeczy z foto.
Teraz 500px patrze no i widziałem, że dużo osób daje foty na NG polskie.