Wpis z mikrobloga

Jako, że wygrałem kolejne #rozdajo, to sam też robię #rozdajo. Tyle, że takie skromne. Do rozlosowania przygotowałem Wam nasiona ostrej papryki hungarian yellow wax. Papryka posiada niezbyt pokaźne pieprznięcie o wartości 1,000 do 15,000 w skali Skurvilla, więc powinna nadać się na normalne mirkowe podniebienie. Plony można zbierać od koloru zielonego (wtedy jest najmniej ostra), aż do dojrzałego czerwonego (wtedy osiąga pełnię piekącego dwa razy smaku). Nasion daję nie wiem ile, bo nie chce mi się liczyć. Daję tyle, ile obrodził jeden owoc. W komentarzu macie przedmiot losowania. Zdjęcie pod wpise przedstawia mamusię nasionek. Losowanie jutro o 19 za pomocą mikrorandą ( ͡° ͜ʖ ͡°), wysyłka na mój koszt w poniedziałek.
Pobierz Krachu - Jako, że wygrałem kolejne #rozdajo, to sam też robię #rozdajo. Tyle, że taki...
źródło: comment_NRT8Eltat4QBkpfkYELB4gQyJ4haDAls.jpg
  • 14
@pavelowsky: @Krachu:
nie będzie ostro, hungarian wax jest raczej delikatna
sami "Hungarianie" zbierają i polecają zbierać gdy jest jeszcze żółta (w kolorze wosku jak sama nazwa wskazuje). Ale z zalet można wspomnieć że nawet ładne wychodzi w naszym klimacie.
Jak chcecie sadzić coś co jest mocniejsze a także sobie radzi ładnie z naszą ilością słońca to polecam zacząć od Cayenne. Do 60k skali a przy okazji śliczne czerwone i bardzo
Pobierz Fearaneruial - @pavelowsky: @Krachu: 
nie będzie ostro, hungarian wax jest raczej de...
źródło: comment_ZPTTMOKBS5c00hsOpkBf6XuGNOT5VcCJ.jpg