Wpis z mikrobloga

Wiecie, co mi się marzy? Facet, który mówiłby mi jak mam wyglądać, żeby podobać mu się najbardziej.
Mam dosyć dylematów typu które rajstopy czy które buty ubrać. Jak się pomalować, z jaką fryzurą wrócić od fryzjera. Jeśli jestem w związku, najważniejsze jest, żebym podobała się partnerowi. Czuję się najlepiej, jeśli wiem, że wyglądam tak, jak on chce...

Mężczyzna nigdy nie powie czego chce... Muszę strzelać. Muszę sama wybierać jak wyglądać.
Jeśli akurat mu się to podoba - muszę to odczytać z tego zachowania, bo nie powie "masz dzisiaj bardzo ładne pazurki".
W drugą stronę też to nie działa. Jeśli zaszaleję z fryzurą, makijażem czy ubiorem i nie trafię w jego gust - pretensje. :<

Gdyby jeszcze były jakieś uniwersalne sposoby, wiecie, coś, co podobałoby się większości... Ale to tak nie działa... :(

#oswiadczenie #boldupy #rozowepaski
  • 34
@xandra: Nie byłabym nieszczęśliwa. Mi nie musi. Jeśli najatrakcyjniej i najseksowniej mam wyglądać w ubraniu, którego nigdy bym nie założyła, to fakt tego, że jemu się to podoba całkowicie skreśla moje preferencje! :D

@Banderoza: W domu? Pewnie tak! Ale żaden facet nie chciałby, żeby jego kobieta chodziła nago przez cały czas! Poza tym jeśli swój wygląd można podkreślić, założyć coś, co zwróci jego uwagę, podkreśli zalety kobiecego ciała, to czemu
On ci powie jak chcialby cie widziec - foch
On ci powie ze cos co tobie sie podoba mu sie nie podoba - foch

Lepiej trzymac gebe na klodke. Aie nie martw jakie szmaty na siebie zakladasz tylko dbaj o figure i o to jak wygladasz bez tych szmat
@gosqa: nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zakładamy z góry, że każda osoba zacznie się prędzej czy później irytować, gdy zacząć jej rozkazywać, a druga nadużywać takiej możliwości, gdy tylko będzie miała do tego stosowność. Nawet, jeżeli ktoś tego chciał
@choochoomotherfucker: "Nie interesuje mnie to", "nie wiem", "może być", "nie znam się na tym".
Ale nie dajmy się zwieźć pozorom - on ma swój gust i swoje preferencje.
Po prostu działają tylko, gdy trzeba ocenić coś istniejącego. Jeśli ma powiedzieć, co mu się podoba tak z głowy i na sucho - pustka. Nie dowiesz się niczego...

- "W jakim makijażu chciałbyś mnie dzisiaj zobaczyć?"
- "Nie wiem, nie znam się na
@zaqwsxdsa: No właśnie o takich sytuacjach mówię! Dlaczego byś kisnął?
Nie chciałbyś przelać swoich fantazji i preferencji na różowego?
Masz możliwość sprawienia, żeby kobieta wyglądała DOKŁADNIE TAK jak chcesz! Czemu nie skorzystasz? :<
eśli najatrakcyjniej i najseksowniej mam wyglądać w ubraniu, którego nigdy bym nie założyła, to fakt tego, że jemu się to podoba całkowicie skreśla moje preferencje


@gosqa: troche mnie to przeraza ;> serio wyzbylabys sie swoich upodoban? :>

A co do pytania glownego - ja zakladam, ze skoro zdecydowal sie z Toba byc, kocha Cie i wytrzymuje takie pytania, to znaczy, ze mu sie podobasz we wszystkim.
W sumie tak to powinno