Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajta sportowe swiry. Nadszedl ten czas zeby zabrac sie za grubasa i go zabic. Waze 125 kg przy wzroscie 187 cm. Od czego zaczac zeby cos schudnac? Miliony diet, porad ale ciezko to wszystko zlozyc do kupy... Slodyczy nie jadam, piwko wypije, a tez super zle nie jadam. Poradzcie cos prosze bo jak tak dalej pojdzie to bede miec lustrzyce na maksa...
#zabicgrubasa #schudnac #dieta #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: tak perteptum mobile jesteś. Słodyczy nie jadasz, śmieciowego żarcia nie jadasz a tyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mame oszukasz, tate oszukasz, wykopków nie oszukasz.

Przestań pić wszystkie słodzone napoje, przestań jeść słodycze typu cukierki czy czekolady. Zacznij jeździć na rowerze a za rok zobaczysz dobre efekty. Jak chcesz schudnąć bez większego wysiłku. Dorzuć do tego pompki i brzuszki i tyle
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Od czego zacząć? MNIEJ W--------Ć! Schudłem 30kg w 3 miesiące, oczywiście nie było to zdrowe bo odczułem to różnymi dolegliwościami. Przede wszystkim więcej ruchu mniej żarcia! Co chciałem to jadłem, p--o piłem też ale nie można w--------ć i siedzieć przed kompem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Odstaw słodycze, fast foody, soki, napoje, p--o, chipsy, kebsy, pizze, wysoko przetworzoną żywność, cukier. Zacznij jeść głownie rzeczy które sam przyrządzisz, dodawaj dużo warzyw i owoców, unikaj tłustego, smażonego (nie mówię, że w ogóle, ale w niedużych ilościach). Pij głównie wodę, herbatę niesłodzoną.

Dorzuć sobie do tego cel np. 13000 kroków codziennie, ściągnij app na telefon, i CHODZISZ. Jeżeli chcesz, możesz dorzucić pływanie jeszcze raz na jakiś czas.

Moim
  • Odpowiedz
EzoterycznaElfka: najprostszy sport: przez pierwsze pół godziny ODCHODŹ od swojej lodówki, przez drugie pół godziny wracaj.Spacerem nie za wolno, nie za szybko. Tak przez dwa, trzy tygodnie. Potem to samo tylko zamiast chodzenia zacznij kawałki trasy biegać na przemian z chodzeniem (1 min biegu, 3 min marszu). A jak już wrócisz do lodówki to miej w niej wodę, pomidory, ogórki, a nie pizze ser i golonko.
Do tego MŻ i często
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sporo dobrych rad już dostałeś, ale nie słuchaj tego pitolenia o brzuszkach czy pompkach - od kiedy to niby odchudza? jeszcze sobie krzywdę zrobisz przy tej nadwadze. Na początek sporo cardio, jak kondycja będzie pozwalać to włącz interwały. No i dieta - i nie wmawiaj sobie, że p--o nie idzie w oponkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz