Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwolnilem soe z #pracbaza. Nigdy nie zgadlibyscie dlaczego. Co roku mamy program praktyk w firmie i w tym roku przyszlo bardzo duzo nowych praktykantow w tym wyjatkowo wiele #rozowepaski. Bardzo ladnych dodajmy. Od razu zaczely zagadywac do najprzystojniejszych w zespole a inni firmowi ruchacze zabrali reszte. Mialem juz tego dosyc, nie wytrzymalem psychicznie. Czuje sie jak smiec i podmezczyzna bez atencji. Stracilem prace w ktorej swietnie zarabialem i nie mam motywacji zeby znalezc kolejna. Nie widze sensu by zyc.

#depresja #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam cie opie rozumiem. Sam miałem dużo gorsze przeżycia bo nie dość że wyglądam jak kupa gówna to w dzieciństwie byłem przez to wielokrotnie poniżany. Tak, przez #!$%@?ą loterie genową na którą nie miałem wpływu. Nie wiem i nigdy się nie dowiem co to znaczy czuć się jak mężczyzna i mieć normalny kontakt z kobietami. A ci którzy tego nie rozumieją, nie mają pojęcia jak to jest być
  • Odpowiedz