Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwolnilem soe z #pracbaza. Nigdy nie zgadlibyscie dlaczego. Co roku mamy program praktyk w firmie i w tym roku przyszlo bardzo duzo nowych praktykantow w tym wyjatkowo wiele #rozowepaski. Bardzo ladnych dodajmy. Od razu zaczely zagadywac do najprzystojniejszych w zespole a inni firmowi ruchacze zabrali reszte. Mialem juz tego dosyc, nie wytrzymalem psychicznie. Czuje sie jak smiec i podmezczyzna bez atencji. Stracilem prace w ktorej swietnie zarabialem i nie mam motywacji zeby znalezc kolejna. Nie widze sensu by zyc.

#depresja #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
@trapped: no właśnie nie, jeśli ładna dziewczyna uśmiecha się do przystojniaka, to zwykła dziwka. Jesteśmy na wykopie, dziwię się, żę muszę takie rzeczy tłumaczyć. Obligatoryjnie (powtarzam: obligatoryjnie!) ładne dziewczyny powinny flirtować z łysawymi, szczerbatymi grubasami, a przystojniaki z wielorybami. Wszak wnętrze się liczy, a z kobietami wiadomo jak jest. "Z wierzchu ładna niczym pobielony grób, a w środku robaki i zgnilizna"
OP: @antipathia: Nie no po prostu z nimi flirtuja, te ladne i te mniej
@trapped: @Prince_Prospero: nie jestem ani grubasem ani szczerbaty, ot taki lekko ponizej przecietnej. Przeciez ja nie chce zeby te 10/10 do mnie zagadywaly. Niech jakakolwiek sie odezwie. Czemu zawsze dziewczyny maja takie mega wymagania nawet do kolezenstwa, ja bym mogl porozmawiac z kazda, nie zwracam uwagi na urode.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: sluchaj, ja Ciebie dobrze rozumiem, bo jestem w dokladnie takiej samej sytuacji. wiem jak bardzo jest to bolesne, jezeli jestes pomijany przez nowo poznane osoby tylko dlatego, ze nie wygladasz tak zajebiscie jak reszta. jednak, skoro doprowadzilo to u Ciebie do rzucenia pracy, to moze warto pomyslec o wizycie u psychologa, zeby troche popracowac nad samoocena? moze to Ty probuj sie sam odzywac, niezaleznie od tego czy dziewczyna jest ladna
tak zrozumiałam z fragmentu "a inni firmowi ruchacze zabrali resztę". W każdym razie ziomek głupio zrobił.


@antipathia: no ale to dowodzi, ze tamcu koledzy to dziwkarze - a nie, ze nowe dziewczyny sie z nimi przespaly ;>
Znaczy nie twierdze, ze zadna tego nie zrobila, ale tego nie wiemy, wiemy jedynie, ze dziewczeta interesowaly sie atrakcyjniejszymi niz kolega Anonim.

oze warto pomyslec o wizycie u psychologa,


@trapped: o to,to!
nie