Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie skorzystać z tagu #lampamiroslawa

Mireczek o nicku @teh_m skonstruował sobie popularną rzecz z galerii rzeczy bezużytecznych ( ͡ ͜ʖ ͡), ale oko cieszących o nazwie złodziej dżuli przy okazji się tym chwaląc no i spoko.

O TUTAJ temat.

Aż tu nagle zjawił się pewien #malcontent o nicku @Mr_Kidada i zaczął siać ferment rodem z #elektroda

zejscie poniżej wartosci akumulatora - jest to niszczenie elektrolitu - nie schodzi sie ponizej tej wartosci.

( )

Jedna wypowiedź tak klimatem elektrody zajechała, że aż mi się sam mem stworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) - dzięki @smutnyrobol za bazę do mema.

#heheszki #bekazmirkow
Dezynwoltura - Pozwolę sobie skorzystać z tagu #lampamiroslawa

Mireczek o nicku @t...

źródło: comment_EKm36Bmrn0mxq8KcXaFYWjeuGnos9AMi.jpg

Pobierz

Czy Mr_Kidada to użytkownik elektrody ?

  • Tak 71.4% (80)
  • Nie 0.9% (1)
  • Nie wiem 8.0% (9)
  • Sprawdzam napięcie zwrotne #<a href="#pdk">pdk</a> 19.6% (22)

Oddanych głosów: 112

  • 14
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: złodziej jouli działa na starych rozładowanych bateriach więc nawet nie trzeba kupować nowych, poza tym to przetwornica step up i jesteś nią w stanie zasilać diodę z pojedynczego ogniwa. przy innych parametrach układu można uzyskać znacznie większe prądy i napięcia.
  • Odpowiedz
@Mr_Kidada: Jak mam takie samo podejście jak widzę modela i promowanie tego zawodu w TV w durnych programach, no ale jak ktoś sobie robi takie rzeczy w wolnym czasie to... niech se robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz