Wpis z mikrobloga

No więc podjąłem jednak decyzję że będę się uczył tego programowania, a tak naprawdę, "wrócę do niego". Kiedyś już się tym bawiłem, trochę nawet się nauczyłem ale niestety, brak systematyczności i jakoś tak wyszło, że przestałem się tym bawić. Teraz zastanawiam się, czy znajdę na necie jakieś porządne poradniki, a może książki? Mowa o języku C++

#programowanie
  • 11
@UrbanLegend cpp to Mirosław Zelent ma świetne materiały. Jak poradników wideo nie lubię, tak myślę, że na pierwszy język taka forma będzie ok, bo i tak prawdopodobnie nie będziesz nadążał. Poza tym np. cpp0x ma fajne materiały po polsku. Z książek prata jest spoko, nie czytałem, ale o autorzr nie raz słyszałem, że trzyma poziom. A po angielsku tego jest masa, ale nie polecę nic konkretnego, bo po prostu nie znam
Edit:
czy znajdę na necie jakieś porządne poradniki, a może książki? Mowa o języku C++


@UrbanLegend: Tak ale tylko pirackie, dla poczatkujacych nie ma nawet poprawnych aktualnych poradnikow do C++.

A jak ktos ci radzi uczyc sie z pseudo kursow zelenta, albo ksiazki praty to znaczy ze obkok c++ w tym stuleciu nie siedzial.