Wpis z mikrobloga

4 588 - 4 = 4 584

Tytuł: Trzecie Królestwo
Autor: Terry Goodkind
Gatunek: fantasy

Jeżeli popełniliście ten błąd, że zabraliście się za Wróżebną Machinę to uczciwie was ostrzegam, ze trzecie królestwo jest jeszcze gorsze. Mam wrażenie, że ta książka to w kółko powtarzane te same 10-15 zdań. Gdyby całość napisać jako opowiadanie w rozmiarze ok 100 stron to jeszcze by uszło a tak wyszło bardzo źle.

Tytuł: Siewca Wojny
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: fantasy

Z początku dosyć ciężko mi było „wejść” w ten świat. Oddechy jakieś kolorki, ogólnie system magii w tym świecie zupełnie nie podobał. Natomiast cała reszta, bohaterowie fabuła etc są na bardzo przyzwoitym poziomie i uważam, że jeżeli ktoś przeczytał 1-2 książki Sandersona to i tą pozycją powinien się zainteresować.

Tytuł: Bohater wieków
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: fantasy

Finał pierwszej ery Mistborna. Wreszcie bohaterowie przestają być użalającymi się nad sobą mamejami a zaczynają działać i to konkretnie. Pozycja obowiązkowa dla fanów Sandersona i nie tylko. Bardzo podobało mi się również zakończenie.

Tytuł: Śmierć w Breslau
Autor: Marek Krajewski
Gatunek: Kryminał

Pierwszy kryminał z krwi i kości który przeczytałem jeżeli się nie mylę. Po tej książce raczej nie zostanę fanem gatunku ale spacer przedwojennym Wrocławiem z cynicznym s--------m Mockiem uważam za jak najbardziej udany. Polecam.

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
mroz3 - 4 588 - 4 = 4 584

Tytuł: Trzecie Królestwo
Autor: Terry Goodkind 
Gatune...

źródło: comment_qsJ0V3VOQRM2OXPhMv40xhuUpxfPK3mb.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach