Wpis z mikrobloga

Mireczki ciężki miesiąc w #autowizja się zaczyna... W poniedziałek odebrałem Lexus GS-F (477 KM), z niego wsiadam w Focusa RS (350 KM), potem z niego w Golfa GTI (230 KM) a następnie przesiadka w Volvo S90 T5 (225 KM). Wszystko ciurkiem. A jest jeszcze w planach po drodze Mini JCW (230 KM), jakaś tam prezentacja (Ford Edge), a i w redakcji nadal mamy jeszcze Golfa R (300 KM). Jak żyć mirki!! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#autowizja <-mój tag o testowaniu samochodów

#carboners #motoryzacja #samochody #pracbaza

dorzucam fotosa Lexa, jest dobra bestia :) szkoda że opony nie mają prawie nic bieżnika...
Pobierz pussyrider - Mireczki ciężki miesiąc w #autowizja się zaczyna... W poniedziałek odebr...
źródło: comment_R7neeTByKEUg0HlgBrqM12CRXoIoQ1SP.jpg
  • 18
@pussyrider: tak jak kiedyś pisałem... proszę o cynk jak będziesz po Lublinie się bujał ( ͡ ͜ʖ ͡) szczególnie jeśli będziesz miał akurat RSa, GTI i JCW ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pussyrider: lepiej by było w drugą stronę, bo tak to frajda coraz mniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cholera, lato, a tu trzeba ostro w robocie zapieprzać... Może poszukaj jakiejś nowej fuchy, bo się zajedziesz w obecnej robocie. xD Kurde, kusiłby mnie taki pomarańczowy GSF, mimo, że strasznie brzydkie, ale ma coś w sobie :)
@wurst: już miałem RSa, ale białego :) teraz chciałem niebieskiego :) akurat brzmienie to on ma, tylko sztuczne :)

a zwrotność to cóż.

@Bloody_Kiss: tak by było za prosto :P nie no a szczerze to ja tego nie planowałem, tak sie po prostu ulozylo :)
@pussyrider: Przyjemnie brzmi ta praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poznałem ostatnio w UK kolesia, który pracuje dla salonu samochodowego i odbiera/zawozi samochody od/do klientów. Jechałem z nim akurat Audi Q5 najnowszym i opowiada, że jeździ na co dzień samochodami z górnej półki, dodatkowo może ich używać prywatnie. Też spoko praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElCidX: 1 bak zawsze jest na koszt producenta, kolejne w zaleznosci od indywidualnych ustalen. Moze to byc karta paliwowa ma dodatkowy bak, dwa, albo bez limitu. Sa tez opcje na np dodatkowe 50 lub 100 litrow, albo bak na zwrot faktury. Albo moze byc tylko ten 1 bak. Duzo zalezy od tego jak dobre staytystyki mamy i jak dobrze zyjemy z PRowcami :)
@ElCidX: nie da się na kartę paliwową na konkretne auto tankowac prywatnego. Pracownicy stacji benzynowych mają premie za wyłapanie każdej takiej akcji, więc zawsze sprawdzają.
@ElCidX: nie tankujemy. Moim zdaniem to by bylo przegiecie, zwlaszcza ze ja swoim prywatnym autem rocznie robie ok 1500 km i to tylko dlatego ze raz na 2 tygodnie robie nim rundke zeby sie nie zastal :)

Poza tym karty paliwowe sa na konkretne egzemplarze, a wiec sa na nich numery rejestracyjne ktore zawsze obsluga stacji sprawdza. Na falkturze tez trzeba podac numer rejestracyjny samochodu