Wpis z mikrobloga

Nigdy nie jeździłam stopem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam ochotę podczas urlopu spakować plecak i odwiedzić tak kilka ciekawszych miejsc w Europie. Problem w tym, że dygom motzno. Głównie o to, że byłabym łatwym celem i ktoś mógłby mnie okraść, napaść, pobić, zabić, zgwałcić, najpierw zgwałcić później zabić lub odwrotnie, albo co gorsza porwać! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc wybiorę opcję bezpieczną i odłożę ten plan na świętego nigdy ;<

#feels #oswiadczenie #autostop
Pobierz Vydra - Nigdy nie jeździłam stopem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam ochotę podczas urlopu spakować ...
źródło: comment_0bZnQjHNkTUxZgsRDBbwmEo7FwuEPPFP.jpg

Najbardziej prawdopodobna opcja autostopu

  • Napaść 3.0% (52)
  • Kradzież 10.3% (178)
  • Pobicie 0.6% (10)
  • Gwałt 20.9% (360)
  • Morderstwo 0.8% (13)
  • Najpierw gwałt, później morderstwo 22.2% (384)
  • Najpierw morderstwo, później gwałt 40.0% (690)
  • Porwanie 2.3% (39)

Oddanych głosów: 1726

  • 52
@Vydra: też nigdy nie jeździłem stopem i mam plan na te wakacje gdzieś wyruszyć, co do gwałtów to patrząc na ostatnie doniesienia w kwestii imigrantów to niebieskiepaski też nie są teraz takie bezpieczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale cóż, nie ma ryzyka nie ma zabawy.
@Vydra: jesli myslisz o tym poważnie to możemy sie zagadać. Sam o tym myśle i jestem juz na etapie zbierania sprzętu ale stanęło to teraz w miejscu-samemu to trochę smutno. Jesli nie boisz sie ogniska i spania pod gołym niebem to mozna pomysleć :D
@Vydra to znajdź towarzysza! Przyjaciółka dwa dni temu pojechała autostopem do Hiszpanii. Dzisiaj jest w Innsbrucku póki co. :) pojechała z kumplem który juz kiedyś się w taka trasę wybrał.
@Vydra: Jechałam autostopem dwa razy, ale wzięłam ze sobą doświadczonego kumpla. Na ulicach często widywałam po dwie kobiety łapiące stopa. Myślę, że początkująca osoba nie powinna jechać sama, już nawet niekoniecznie ze względu na bezpieczeństwo, ale pewne obycie i skuteczność podróżowania. :P
@Vydra: nieuzasadniony strach większości różowych, które oglądają zbyt dużo seriali/filmów i mają zbyt bujną wyobraźnię. Lasce zawsze łatwiej złapać stopa niż facetowi i można tak za darmo zjeździć bezproblemowo pół świata, a dla bezpieczeństwa można zawsze wozić ze sobą gaz.
@Vydra: Tacy ludzie jak ty nigdy nic nie osiągną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Decyzje o autostopie podjąłem o 2 w nocy i nazajutrz, o godzinie 13 wyjechałem praktycznie bez sprzętu. Przejechałem pół Europy w sumie.
@Vydra: Zarejestruj się na forum dla autostopowiczów. Napisz że szukasz kogoś z kim chcesz zwiedzic europę stopem, czekaj aż jakiś mireczek się odezwie. Ewentualnie namawiaj jakiegoś kolegę, a najlepiej "przyjaciela"( ͡° ͜ʖ ͡°).