Wpis z mikrobloga

s6e+


@iLovePierogi: Nigdy nie zrozumiem po co Samsung wypuścił ten telefon, to taki upośledzony Note. Oni sami chyba nie rozumieją, bo na szczęście zawężyli linię produktów. Sam telefon spoko może służyć ofc, chodzi mi o target po prostu.

@Oskarek89: Czekaj na nowe nexusy. Note 7 jest zajebisty pod względem hardware, możliwe, że najzajebistszy na rynku, i wygląda chyba nawet lepiej od iPhone. Ale to nadal Samsung, i ma #!$%@? soft.
  • Odpowiedz
@KLIFord: W note 7 też można wymienić baterię.. z tym, że nie ogranicza się to do otworzenia klapki tylko odklejenia tylnego panelu i odkręceniu paru śrubek. Ale da się.
  • Odpowiedz
@r5678 się kolego obudziłes :') W taki sposób w każdej słuchawce zmienisz baterie ale to nie jest żaden 'normalny' sposób brany pod uwagę.
  • Odpowiedz
@KLIFord: Mi by tam to nie przeszkadzało, zwłaszcza że z reguły telefon mam około 2 lat, gdzie w tym czasie bateria jeszcze nie jest tak zużyta żeby dało się to odczuć. W żadnych ze swoich telefonów jeszcze ani razu nie musiałem wymieniać baterii.
Poza tym jak pisałem, gdyby się zużyła to słuchawka nie nadaje się do śmietnika tylko baterię można samemu z powodzeniem wymienić.
  • Odpowiedz