Wpis z mikrobloga

Chcę dostać te gry bo nigdy w nie nie grałem a że mam ostatnio włączony żyd mode to nic nie kupuje a piraćić nie chcę może na yt gameplay bym wrzucił a co ja tam pisze nawet napędu dvd nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mam parę starych kompów na których mógłbym w te gry przegrywać, gry z różnych gazet miałem ale pogubiłem, jedną płytę na której było demo trabi racer złamałem wyjmując z pudełka xd 12 lat temu, miałem nawet tę encyklopedię gier i chciałbym zobaczyć jak ona wygląda.
@Ruddy: Z miłą chęcią wezmę udział. Głównie dlatego, że lubię gry ze "średniej półki" z czasów kiedy był cały wysyp gazet z grami. Jako dzieciak zagrywałem się w takie jak tylko rodziców udało się namówić na kupno. Lata minęły, a razem z nimi przestałem kupować gazety. Ostatnio dopiero wzięła mnie chęć na powrót do tego, ale teraz jest strasznie mały wybór i najczęściej wpadają bardzo dobre dwu/trzyletnie gierki. To nie to
@Ruddy: dlatego że jak byłem mały to chciałem zostać kierowcą rajdowym, mama zabrała mnie nawet na tor ale niestety był wypadek...