Wpis z mikrobloga

Ale sam stwierdzil ze nie raz juz takie akcjje z konfliktem jednak wychodzily:(


@monalisssa: az mi sie wierzyc nie chce.
Znaczy w to,ze sie tak moglo zdarzyc - no niestety wierze. Mam tylko nadzieje,ze nie znalazly sie takie glupie baby, ktore wiedzac o mozliwosci konfliktu nie robily testu, zeby nie wyszla zdrada...
Choc w sumie lupota ludzka jest nieskonczona, jakby nie bylo.
@kasiknocheinmal: można można, kiedyś nie zawsze sprawdzano grupy przy porodzie to i bez potrzeby ludzie później nie drążyli. Ja majac czy dychy na karku przy okazji innych badań stwierdziłam, ze może jednak warto poznać

I jak zwykle przecietna, Arh+ ;)
@monalisssa: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, objawy typowe jak przy niedoczynności, u mnie całe szczęście wyłapane zanim zdążyło się wszystko popierniczyć w organizmie (tzn. już było widać, że coś jest nie tak, ale jeszcze nie było wiadomo skąd się to wzięło, na tyle były niedokuczliwe). Leczyć się tego nie leczy, bo się nie da, trzeba po prostu przyjmować lewotyroksynę.
@monalisssa: Nie rozumiem, jak można nie wiedzieć, jaką ma się grupę krwi.
A już kilku moich chłopaków nie wiedziało (i nadal nie wie), ponadto, rozmawiałam z mamą jednego z nich i ona też nie była pewna "jedno dziecko ma grupę taką, a drugie taką, ale nie pamiętam które ma którą grupę".
Loool