Wpis z mikrobloga

@msichal: @mk321: raz, że z książeczki zdrowia (kiedyś wpisywano), dwa, że po rodzicach z A Rh+ i 0 Rh + nie bardzo mam możliwość na cokolwiek z B, a konfliktu serologicznego nie było ;)
A jeśli macie totalny miszmasz u rodziców, to dlaczego sobie nie zbadacie tej grupy krwi?

@monalisssa: swoją drogą żałuję bardzo, że nie mogę oddawać krwi.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: no ja tez nie moge niestety. Chyba ze w jakims nowym punkcue gdzie nie maja jeszcze moich poprzednich wynikow:) mam za slaba krzepliwosc wiec tylko 3x w zyciu oddalam, noe pozwolili mi wiecej. A Ty dlaczego nie mozesz?
  • Odpowiedz
@monalisssa: W mojej rodzinie są dwie osoby z grupą A1BRh-, jest to na tyle nietypowa grupa krwi że moja matka w starym dowodzie osobistym (książeczka) miała wbitą pieczątkę z informacją.
  • Odpowiedz
@agaja: super. My z mezem tez 0- . Smiesznie bylo jak przy 1 ciazy lekarz kazal mi konflikt syrologiczny robic. Po drazeniu tematu przyznal ze juz nie raz mial akcje z nie tym ojcem co w paierach i sie zabezpiecza:) konfliktu nie zrobilam. Stwierdzil ze strasznie upierdliwa i zasadnicza jestem. I hako jedyna pytająca-po co!
  • Odpowiedz
przyznal ze juz nie raz mial akcje z nie tym ojcem co w paierach i sie zabezpiecza:) konfliktu nie zrobilam. Stwierdzil ze strasznie upierdliwa i zasadnicza jestem


@monalisssa: e no kurcze.. jakby mi tak kaza, to bym chyba w dziub strzelila (a przynajmniej w myslach :P).
znaczy jak najbardziej - poinformowac, ostrzec itd. - w koncu sprawa powazna, no ale bez jaj..
  • Odpowiedz
@agaja: no on zlecil badanie i zdziwil sie ze dopytuje i draze temat. Bardzo niezrecznie sie zrobilo. Wreszcie przyznal mi racje- czyli ze kaze mi robic to badanie tylko pod kątem zdrady. No i sie wypięłam. Ale sam stwierdzil ze nie raz juz takie akcjje z konfliktem jednak wychodzily:(
  • Odpowiedz