Wpis z mikrobloga

Tylko kobieta wpadnie na to, żeby usiąść pod nawiewem klimatyzacji majac do dyspozycji inne biurka i narzekać, że jest jej zimno. I tylko kobieta wpadnie na to, żeby ustawić latem klimatyzację na grzanie mając na sobie tylko bluzkę na ramiączkach grubości 1 nanometra.

Wszelka próba rozmowy od razu spala na panewce.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowykorposwiat
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Diplo: @piachu: @Polinik: @dogmeat: @chwed: @kolikatewiczownik: Należę do osób którym jest wiecznie zimno. Wychodzę z niebieskim na dwór: on krótkie spodenki i się gotuje a ja sweterek i długie spodnie bo zimno. W pracy mam zimno i nie mam zamiaru podkręcać klimy bo akurat mam zwaloną termoregulację. Ja zawsze mogę założyć coś na siebie, a osoba której jest gorąco przecież
  • Odpowiedz
@Diplo: u mnie kiedyś za to w drugą stronę - kierowniczka zawsze ubrana po szyję latem i klimę na 18 stopni robiła, gdzie wszyscy letnio ubrani... można było umrzeć z zimna :<
  • Odpowiedz
@Khaleesi: u mojego szefa w gabinecie jest na 18 włączone przez cały dzień. Wchodząc do niego czujesz się jakbyś wyszła w bieliźnie na mróz.()
  • Odpowiedz
@Diplo: straszne to, całe lato chodziliśmy przeziębieni, bo co chwile trzeba było na dwór wyjść i wrócić ;< Faceci zawsze walczyli i ustawiali na 22 stopnie, to można było się chociaż ogrzać troszkę, aż nie zauważyła ;D
  • Odpowiedz
@Diplo:
1. Zacznij wpierdzielać jakieś ultra walące rzeczy
2. Podkładaj jej jakieś śmieci
3. Powiedz kierownikowi, że nie da się pracować w tych warunkach
4. Ustaw klimę i zablokuj kontrolkę
  • Odpowiedz
U mnie dochodzi jeszcze:
-grzyb jest w tej klimie!!!
-otworze okno niech się przewietrzy (przy 28 stopniach)-
-siedzi taka w sandałach bez skarpet i mówi że po nogach ciągnie.
-nawiew kieruje na ścianę....

Dyskusje były w tamtym roku, teraz jak tylko jest ciepło klima on okna off bez gadania. Oczywiście wieczna wojna.
  • Odpowiedz