Wpis z mikrobloga

Sierpień za pasem, więc wyprzedaże wchodzą w decydującą fazę. Zapraszam do trzeciej i ostatniej w tym sezonie części mojego wyprzedażowego poradnika, w której znajdziecie m.in. kilka ładnych modeli koszul ocbd z całkiem klasyczną długością wyłogów (od 89zł), casualowe marynarki w ciekawych kolorach (od 299zł), klasyczne v-necki dobrym składzie (od 99zł) czy nieśmiertelny czteropak świetnych jakościowo skarpet Wólczanka (29zł):

http://secondhanddandy.pl/2016/07/wyprzedazowe-ostatki-promocje-moda-meska-okazje.html

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #promocje #promocja #cebuladeals
Pobierz UszatyBloger - Sierpień za pasem, więc wyprzedaże wchodzą w decydującą fazę. Zaprasza...
źródło: comment_zVl88BowCCwfhPkhA9cwdPqAms93hfaO.jpg
  • 12
@Atencyjny_Gerbil: Rób rób, jak będzie ładnie to zamówię i polecę dalej. Widać, że więcej facetów patrzy na to jak się ubiera i jak wygląda co jest pozytywem. Generalnie card holder wpadł mi w ostatnim momencie bo chciałem zamawiać coś podobnego ze stanów w cenie hmm... ok 300$ bo trafiałem tylko na jakieś monstra do bojówek a nie do marynarki.
@sexlord: napisz do pierwszego lepszego kaletnika, na oko 70-80zł, nie więcej, bo nie ma na czym zdzierać xD chyba że zdobione z wytloczeniami i barwione, jest pole do popisu i personalizacji takiego "dodatku". Na oko ok. 30min roboty bez malowania skóry

sam zaczałem, wszystkie kuc koszulki idą w odstawkę i poluje na koszule i inne bardziej reprezentacyjne ubrania. Ułatwia to załatwianie swoich interesów i nawiązywanie relacji międzyludzkich