Wpis z mikrobloga

@LooZ: skąd Ty k---a wiesz gdzie byłem 10, 15, czy 20 lat temu i co robiłem, ilu ludziom pomogłem i gdzie karku nadstawiłem, pało? Z Twoimi projekcjami dyskutować nie będę. Paraduj dalej z celtykami, drzyj mordę i pluj na to o co walczyli powstańcy.
Żal mi tylko Twojej lubej. Ale i tak nadal będę wspierał, bo widocznie serce nie wybiera.
  • Odpowiedz
@rajet: Dobrze, że ty swoimi projekcjami dyskutujesz. Nie mam "pały", ani nie paraduję z cetykiem, ani tym bardziej nie pluję na to o co walczyli powstańcy.

Pragnę uwierzyć, że jesteś jednym z tych nielicznych którzy o kombatantów dbali już lata temu. Nie niszcz moich marzeń swoim prostactwem.
  • Odpowiedz
Było naprawdę godnie. Duże słowa uznania dla motocyklistów, którzy stawili się w sporej liczbie i rykiem silników podkręcali atmosferę. Jedyne co mi przeszkadzało to ludzie, którzy w czasie gdy brzmią syreny robią zdjęcia i kręcą filmy telefonami. Czy nie lepiej zostawiać to profesjonalistom, którzy zawsze są na miejscu i tak czy siak opublikują to później?

Cieszy mnie, że jakieś 80% obecnych to młodzi ludzie, oczywiście media głównego ścieku zaraz wyszukają w tłumie
  • Odpowiedz
@rajet: Nie wiem gdzie byłeś 10-15 lat temu, na pewno daleko o tematyki powstania, skoro rocznicę jego wybuchu określasz mianem "święta". Otóż naucz się gimbusie mentalno-moralny, raz na zawsze, że my w Warszawie niczego nie świętujemy, tylko w zadumie i refleksji UPAMIĘTNIAMY bohaterstwo powstańców.
  • Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to nasuwają mi się na myśl słowa Zbigniewa Stonogi, że to jest właśnie ta Polska. Jak się nie zrobi tak jest źle, że jedni zawłaszczyli święto a przecież Ci którzy go nie organizują zrobili byle lepsze obchody. Że to, że tamto. Wiele ludzi mówiło mi, że to jest właśnie spuścizna PRL, że to minie, że wyrośnie kolejne pokolenie to już z "wolnej" Polski. I co? I nic! Sam
  • Odpowiedz
@michalbrzeczymucha: @michalbrzeczymucha: @Andreas_Lubitz: @TheFourthHorseman: +30 innych osób
Przepraszam bardzo o co Wam chodzi? Dowiedziałem się, że jestem narodowcem słoikiem* i p---------m matim, a jestem tylko fotografem z pasji i staram się robić najlepiej to co umiem. W takich wydarzeniach jestem biernym obserwatorem, nie uprawiam profesji "Gonzo".

Idę o zakład, że setki z tych osób były później po 20 na koncercie na placu Piłsudskiego i
  • Odpowiedz
@poote: Bo race są takie falloidalne w swoich kształtach i takie długie i twarde i tak się je fajnie w rękach miętosi kiedy plują na wszystkie strony strumieniami ognia. To dziarskie chłopaki i lubią to ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz