Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba mam #depresja . Nic mi nie sprawia przyjemności, nic mi się nie chce, najchętniej spałbym lub grał całymi dniami. 2 lata ostro walczyłem o swoją formę w #mikrokoksy i z wielkim trudem nawet daję radę chodzić na siłkę. Zasypiam już przy rozgrzewce. Powinienem iść do #pracabaza ale nie chce mi się wysilać pomimo, że mogę dostać 4 lub 5k bez najmniejszego wysiłku. Codziennie pije po 5 do 6 porterów i zmierza to do #alkoholizm . Pomóżcie mirki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie nawet jedno piwo dziennie, ale codziennie potęguje depresje. Wiem co mówię bo swojego czasu popijałam co wieczór 1-4 drinków. Moim zdaniem lepiej rzucić alkohol w #!$%@?. Miałam taki sam okres pół roku temu i przeprowadzka, nowi znajomi i nowa praca bardo mi pomogły wyjść z takiego gnoju. Do tego trzeba siły i czyjegoś wsparcia, dlatego dobrze, żebyś poprosił o pomoc swoją dziewczynę albo przyjaciela, którzy powiedzą Ci punkt po