Wpis z mikrobloga

Do tych białorycerzyków co mnie krytykują w tym wpisie jesteście coraz bardziej żałośni.

Loszka mnie zczarnolistowała, bo zkrytykowałem jej nogi, więc wielce oburzona i pokrzywdzona, bo pośród setek stulejarzy znalazł się normalny gościu, który powiedział prawde, ze ma beznadziejne nogi i powinna zaczac cwiczyc przysiady.

Niewiem jak mozna pragnąć tak atencji jak ona mając tak kiepskie nogi i myśląc, że są zajebiste, bo kilkuset przegrywów z portalu ze śmiesznymi obrazkami je splusowało - przykre to jest ze dajecie jej fałszywe przekonanie ze jest fajna. Fajna to by była jakby coś robiła z tymi nogami i wrzucała na przykład efekty treningów i pokazywała postępy, a tak jest to zwykła różowa stuleja łykająca zarzutki niczym nasienie swojego partnera.

Mireczki pamiętajcie


Jeszcze na koniec : Księżniczki dupa cicho i ci co mnie podgruszkowywują też !

Pozdro s fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S zrobiłem nowy wpis bo oczywiście @Ulubiona mi uniemozliwiła pisanie w tamtym + nawet by to nie miało sensu, bo by usuwała nieprzychylne komentarze, a takto tutaj moze sobie pisać i kazdy dobrze wie ze ja nie usune komentów :)

P.S2 Dzisiaj owa loszka jest jeszcze mega #!$%@?, bo odpadła z konkursu #missnog xDDDDDDDDD

#bekazpodludzi #bekazrozowchpaskow #bekazatencjuszki #afera #rozowepaski
HackTheGibson - Do tych białorycerzyków co mnie krytykują w tym wpisie jesteście cora...

źródło: comment_BdVY7ByzA2HnapPEAj5rI2u3hSCGNenV.jpg

Pobierz
  • 47