Wpis z mikrobloga

1. Przeglądaj z nudów mirko.
2. Traf na wpis @sspiderr
3. Możesz pomóc w rozwiązaniu problemu i pomagasz mirkowi w potrzebie.
4,76. Mirek dziękuje za linki.
5. Na drugi dzień dostajesz od mirka wiadomość (screen poniżej), że bardzo mu pomogłeś.
6. Jest zadowolony z zaoszczędzenia cebulionów, wpłaca kasę dla kogoś kto ją bardziej potrzebuje zamiast na VIP-y z Biedronki ;)
7,55 Widzisz wpłatę z swoim nickiem (patrz screen poniżej)
8. Wraca ci wiara w wykop :)

#oswiadczenie #takaprawda #takbylo #wykop #tylkomirko #pcmasterrace #ciekawostki
A.....1 - 1. Przeglądaj z nudów mirko.
2. Traf na wpis @sspiderr
3. Możesz pomóc w ...

źródło: comment_0axGQoP7egs7MfTbG6rg0GrohAf7OcQO.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Armo11: chciałem podziękować autorowi tego wpisu raz jeszcze oraz przestrzec Państwa przed firma Gigabyte. Wszystko co miałem ich formy #!$%@? się.

Mobo - kupiłem wadliwa, wadą wyszła po końcu gwarancji jak chciałem podpiąć nowy dysk. (2 na 6 złącz Sata są sprawne,czaicie?)

Myszka - padła sama z siebie po pół
  • Odpowiedz
jeszcze oraz przestrzec Państwa przed firma Gigabyte


@sspiderr: W testach wypadają spoko, lecz mało kto weryfikuje sprzęt po pewnym okresie czasu. Z Gigabytem są spore problemy ze wsparciem oraz dbałością wykonania.
Sam miałem kartę od nich.. niby taka cichutka w testach, ale ktoś specjalnie wybrał wadliwe przyrządy do testów albo wziął w łapę, bo z kulturą pracy miało mało wspólnego.
  • Odpowiedz
Moznaby zrobic z tego mode: w zamian za pomoc, nie stawiac piwka a zrobic 1 wpłate nawet 5pln. Taki wykopowy zwyczaj który pojdzie w swiat !

Super akcja, podoba mi sie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sspiderr: Ja mam myszkę laserową od gigabyta.. pierwsze zepsuła się równo po pół roku, a dokładnie scroll, wysłałem na GW i wymienili towar na nowy.. druga działa bez problemu już parę lat.
Co do karty graficznej, że wentylator się zepsuł, to załóż inny ? Taktów nie trzeba obniżać zrób sobie przełączniki między trybiem 2D a 3D. w 2D karta dostaje mniejsze napięcie i ułamek taktowania. 3D jest potrzebne do filmów
  • Odpowiedz
@Armo11: u mnie w PC mam tak od początku, że karta podkręcona fabrycznie na 851 MHz rzuca błędami, trzeba zawsze na seryjne 775 skręcić. A na gwarancji w Asusie to jej nawet nie odkurzyli ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale to był 2010 rok, młody jeszcze byłem i na przesyłki szkoda było kasy tracić..
@sspiderr: szkoda, że tak Gigabyte spadł, mam ich płytę 8 lat
  • Odpowiedz
@Armo11: sorry że będe "chamski" ale jestem szczery. te teksty na siępomaga i podobnych stronach aż odrzucają od pomocy

Wyszarpać dziecko z rąk śmierci

Iść do liceum, na studia, mieć dziewczynę, pracę, tyle zobaczyć, tyle przeżyć

Walka z rakiem zaczęła się na boisku

Zamiast kopania piłki sącząca się przez
  • Odpowiedz
@sspiderr: Co do mobo i portów SATA, nie masz przypadkiem podpiętego dysku po M.2? Bo możliwe, że wtedy po prostu odłącza Ci standardowe porty SATA. Tylko faktem jest, że nie odłączałby aż czterech. U mnie w mobo mam sześć portów, a po podpięciu dysku M.2 zostają tylko cztery. Taka tam sugestia żeby coś sprawdzić.
  • Odpowiedz
A odnośnie wpisu. Dobra karma wraca, jak dałem jakieś hajsy staruszcze która ledwo szła na leki to nazajutrz udało mi się zarobić 10x tyle. Pomagajcie ludziom i nie szukajcie w tym poklasku.


@sspiderr: Kurczę żeby mi kiedyś tak ta kasa wróciła. Tytuł Pana kierownika odnawiany co wizyta na dworcu.
  • Odpowiedz