Wpis z mikrobloga

Murki, jakie bylo wasze najwieksze rozczarnowanie #turystyka ? Bo moim chyba #wenecja - mialo byc romantycznie, pizza, gondole te sprawy. Okazalo sie, ze to #!$%@? na kase na kazdym kroku, miejscowi oburzeni ze nie mowisz po wlosku, cale miasto prawde mowiac smierdzi od tej wody, a pl. sw. Marka mimo, ze ladny, to wiecej tam cyganow niz golebi...
No i na kazdym kroku ktos zebra, sprzedaje jakies plastikowe gowna...
Fajnie bylo pojechac, zobaczyc raz, odhaczyc i tyle.
A wasze najbardziej rozczarowujace miejsca? #podrozujzwykopem #podroze
  • 6
@M4ks: to samo. ten filmik to czysta prawda. pełno murzynów z torebkami, można posiedzieć tylko na placu św marka, ale jak tlyko się wejdzie w uliczki to #!$%@? szczochami straszliwie, pełno śmieci, woda brudna. przereklamowane straszliwie. aczkolwiek moim rodzicom z kolei się bardzo podobało
@M4ks: Zdecydowanie Rejkiawik. Miało być hipstersko i alternatywnie, a było szaro i ponuro, a ulice w centrum oblepione amerykańskimi turystami i festyniarskimi sklepami z pamiątkami. Do tego #!$%@? drogie bilety do muzeów, w których cała wystawa znajduje się w jednej sali. Zdecydowanie odradzam, lepiej ten dzień na Islandii wykorzystać na uderzenie dalej w interior.
@M4ks: Mediolan - Niby stolica mody,piękna i bogata część Italii a po za centrum syf i czarnuchowo.Nawet na głównym rynku miasta siedzi cały dzien około 50 brudnych i zaczepia ludzi.Carabinieri stoją obok i tylko obserwują.

Bruksela-Spodziewałem sie multi kulti w najgorszym wydaniu ale nie myślałem że przez 30min spaceru obrzeżami centrum bede z dziewczyną najbledszymi ludzmi na ulicy.No i największe rozczarowanie to fontanna sikającego chłopca.Spodziewałem sie czegoś większego bo ktoś ze