Wpis z mikrobloga

@FLOLPROBA: wiem, że każdy lubi co lubi i nic mi do tego ale faktycznie. Zawsze myślałem, że iron many i batmany to filmy dla czternastolatków z adhd, a tymczasem w internecie ciągle widzę, że większość fanów to dorośli ludzie. Jedynie pierwszy spiderman mi się dość podobał. Taka historyjka jak koleś z nikogo stał się bohaterem. W innych filmach tego typu bohater na początku jest już milionerem albo pół-bogiem, historia to
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Nie pamiętam kiedy ostatni oglądałem na dobrą sprawę. Mnie w-----a w nich kilka rzeczy.
Oczywistość zakończenia - wiadomo, że dobrzy wygrają, raczej nikt z głównych nie zginie itd.
Coraz większa rozpierducha w filmach, gdzie tysiące ludzi ginie - zero refleksji, zaraz powrót do żarcików itd.
Ogólna głupota, zostawianie problemó na później, np. te całe śmieszne X-Meny, ciągłe zagrożenie dla ludzi, a sobie łażą, z puszczaniem wolno Magneto włącznie itd.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Mnie wkurza ogólnie jaranie się czymkolwiek nawet mi się to nawet podoba
SLAYER Kur..., Wiedźmin, Gra o Tron, Janusz Tracz, Renesans filmów o superbohaterach, PokemonGO etc,.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA:
Dziwne, że stawiasz trylogię Dark Knight na równi z luźnym kinem superbohaterskim. To naprawdę dobre filmy i naprawdę dobra rozrywka! No chyba że po prostu nie jesteś w stanie tego zdzierżyć. Wtedy trochę szkoda, że nie możesz skorzystać z czegoś tak dobrego, jak Dark Knight.

Co do "tracenia czasu"... Bez przesady. Czasem można obejrzeć jakiś dobry film fabularny i nie będzie to wielką stratą. Sam mistrz wykorzystania czasu do
  • Odpowiedz