Wpis z mikrobloga

@FLOLPROBA: Są gusta i guściki ja tam se lubię obejrzeć Superhero movie.Tym bardziej,że ostatnio Marvel zaczął się bawić trochę konwencją(Ant-Man-heist movie,Guardians of the Galaxy-space opera).Może to dlatego,że lubię oglądać blockbastery,a Marvel dla mnie robi je przynajmniej dobre,no może poza paroma wpadkami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Daleki_Jones: to juz nawet o te komiksy nie chodzi chociaż one chyba najbardziej uosabiają ten typ filmu na który w życiu bym sie do kina nie wybrał a i w domu tez bym nie oglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Nie lubię tego typu filmów, ale akurat Deadpool mi się podobał. Czasami dla odmóżdżenia taki rodzaj z chamskim niewyrafinowanym dowcipem można obejrzeć. Ale jak już chodzi o to, że jakieś super istoty ratują świat po raz enty, to rzeczywiście nie ma co oglądać.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: durne filmy dla dzieci o jakiś latających pederastach, co noszą majtki na spodniach i wielce ratują świat przed zagładą ze strony kosmitów czy jakiegoś szalonego doktorka, w kółko tłuczone te same schematy, poza efektami specjalnymi nie ma tam nic, żadnych wartości, żadnego przekazu.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: A ja wręcz przeciwnie, zawsze chętnie oglądam te wszystkie filmy o superbohaterach :D

durne filmy dla dzieci o jakiś latających pederastach, co noszą majtki na spodniach i wielce ratują świat przed zagładą ze strony kosmitów czy jakiegoś szalonego doktorka, w kółko tłuczone te same schematy, poza efektami specjalnymi nie ma tam nic, żadnych wartości, żadnego przekazu.


@CJzSanAndreas: Dokładnie, oglądają te bajki zamiast siąść z piwem w ręku
  • Odpowiedz