Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem wszystkim! To mój pierwszy wpis na Mikro, a zarazem pytanie do prawilnych #mikrokoksy i całej #silownia .
Możecie mi coś powiedzieć o ćwiczeniach na maszynach "Hip Adduction" i "Hip Abduction" ?
Wrzucam je raz w tygodniu do planu, ale zaraz skończy mi się ciężar na maszynie...
Tak też pytanie do was. - Czy te ćwiczenia są w ogóle potrzebne? Tak czy siak robię martwy, wykroki i przysiady, ale zawsze staram się mieć po dwa ćwiczenia na nogi w treningu...
I jeszcze jedno pytanie. Czy panowie też na tym trenują?
  • 16
@NiebotycznyWojciech: U mnie na siłce nie mam kompletnie możliwości zorganizowania sobie miejsca na Hip thrust. Już próbowałam po obejrzeniu kilku filmików. Jest jedno miejsce z ławeczką, ale nie ma o co jej zablokować, by ze sztangą nie odjechać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NiebotycznyWojciech: No siłownia jest raczej zrobiona pod panów niż pod panie i np, panowie mają z 5 ławeczek i w cholerę hantli, a panie mają jedną ławczkę i ze 4 maty do brzuszków. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście nie przeszkadza mi to i latam na tą męską stronę... Ale i tak mało miejsca i w około lustra, żadnej ściany. Co do GHR, podoba mi się strasznie! Dzięki
@NiebotycznyWojciech: Jak różowypasek "domyśl się o co mi chodzi". ;) Nie wymiguję się od ćwiczeń, chcę je robić. Po prostu to taka tania sieciówka i w bardzo małą powierzchnię wciskają 12323 rzeczy. Co chwila werbują nowych klientów promocjami i nie ma miejsca często by martwy spokojnie zrobić, bez walnięcia kogoś w plecy sztangą.