Wpis z mikrobloga

#bojowkawindowsphone #lumia735 ten W10 to jest #!$%@? dramat
laguje gorzej niż stary android, aplikacje #!$%@?ą crashe - najczęściej ten nowy messenger, który nie dość, że włącza się 10sekund to może się #!$%@?ć w trakcie pisania zwykłej wiadomości, nie wspominając o próbie wysłania zdjęcia - to już bankowo oglądam znowu kafelki, a kilka razy nawet napis Nokia po zrestartowaniu.
Chciałem się polubić z tym systemem, ale się #!$%@? nie da.
Które z tanich Xiaomi możecie polecić na powrót do Androida? #android #xiaomi
  • 35
którzy chcą dotykowy telefon do dzwonienia, smsów i sporadycznego robienia rozmazanych zdjęć, nic więcej ten telefon nie potrafi


@liwa12: Widać masz problemy z zapamiętaniem co napisałeś :)

Ja ci udowadniam że ten system/ telefon "wiecej" potrafi :) sam przeszedłem z andorida i jak tak patrze to nie musiałem zrezygnować z żadnej usługi :)
@ZmutowanaFrytkownica: Jakie zamula? o.O od aktualizacji z nowym interfejsem działa lepiej niż na moim nexusie 5. Jedyna opcja której nie ma to spotify connect a tak to dokładnie ta sama aplikacja jak na inne systemy. Nie wiem do czego ty wykorzystujesz tę aplikację ale ja do słuchania muzyki, tworzenia playlist i spełnia swoją rolę idealnie
@dancap: pamiętam, że na Lumii 920 oraz 640 aplikacja chodziła okropnie względem Androida, do tego "wznawianie" po odblokowaniu telefonu. Nie mam najlepszych wspomnień z tą aplikacją na WP, w sumie to żadna aplikacja ze sklepu nie spełniała swojego zadania. Jedynie aplikacje systemowe jak wiadomości, telefon czy onenote chodziły jak najbardziej w porządku. No i IE, ale tylko na WP 8.1.
@ZmutowanaFrytkownica: Wiesz nawet jakby dostawała aktualizację przed iOS czy lagdroidem to pisalibyście że to dlatego bo trzeba na kimś testować a ważniejsi gracze dostają juz dopracowaną :D

Już się nauczyłem ze nie ważne co i tak zawsze coś będziecie wymyślać a jakbym sie słuchał takich komentarzy jak twój to siedziałbym dalej o zgrozo na Nexusie 5

Przynajmniej wiem że wszystko co robiłem na androidzie mogę spokojnie robić na W10 a podobno
Wiesz nawet jakby dostawała aktualizację przed iOS czy lagdroidem to pisalibyście że to dlatego bo trzeba na kimś testować a ważniejsi gracze dostają juz dopracowaną :D


@dancap: nie no spoko aktualizacja, która zmienia interfejs, ale wciąż brakuje innych funkcji z Andka czy iOS.

Już się nauczyłem ze nie ważne co i tak zawsze coś będziecie wymyślać a jakbym sie słuchał takich komentarzy jak twój to siedziałbym dalej o zgrozo na Nexusie