Wpis z mikrobloga

#bojowkawindowsphone #lumia735 ten W10 to jest #!$%@? dramat
laguje gorzej niż stary android, aplikacje #!$%@?ą crashe - najczęściej ten nowy messenger, który nie dość, że włącza się 10sekund to może się #!$%@?ć w trakcie pisania zwykłej wiadomości, nie wspominając o próbie wysłania zdjęcia - to już bankowo oglądam znowu kafelki, a kilka razy nawet napis Nokia po zrestartowaniu.
Chciałem się polubić z tym systemem, ale się #!$%@? nie da.
Które z tanich Xiaomi możecie polecić na powrót do Androida? #android #xiaomi
  • 35
  • Odpowiedz
@dzieju41: ogólnie ten system jest dobry dla dziadków, którzy chcą dotykowy telefon do dzwonienia, smsów i sporadycznego robienia rozmazanych zdjęć, nic więcej ten telefon nie potrafi
  • Odpowiedz
@dzieju41: akurat na laptopie mam W10 i nie mam powodu, żeby na niego narzekać, ale przesiadłem się z XP więc nie mam porównania do poprzednich.

@czerwonyziemniak: @ZmutowanaFrytkownica: ogólnie niski przedział cenowy, do ok 700 zł? - widzę na allegro Redmi3 i MI4C więc raczej te najniższe modele, jest to coś warte? Jak już brać to z allegro czy zamawiać gdzieś od chińczyków ?
  • Odpowiedz
@liwa12: Jeśli planujesz kupić chińczyka to tylko od chińczyków.
Jeśli limit to 700 zł to rozważ ten model note 3 pro na ali > http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/311331_32598227866.html
Sprzedawca legitny.
Wybierająć

Seller's Shipping Method

Nie zapłacisz vat'u.

jest to coś warte?

Note 3 pro osiąga ~78 k(czyli jest bardzo wydajny) pkt w antutu oraz jego bateria wystarczy na ok 2-3 dni normalnego użytkowania.
Sam posiadam ten telefon więc jeśli masz jakieś pytania to pytaj.
  • Odpowiedz
@liwa12: Nic więcej?

Korzystam z aplikacji społecznościowych
Facebook,
Messenger,
Twitter,
whatsapp
Instagram
slucham muzyki na Spotify,
Deezere,
oglądam Netflix,
sprawdzam autobusy w czasie rzeczywistym - London Bus Checker, Buses Due - London
przeglądam internet - Edge
skanuje dokumenty - Office Lens
wysylam emaile - Outlook
Przeglądam periscope w aplikacji easyscope
korzystam z bankowości - Barclays, ING
organizuje sobie czas w aplikacjach - Kalendarz Outlook, Cortana (jeżeli znasz ang)
Zapisuje sobie szybkie
  • Odpowiedz
@dancap: nie no naprawdę piękna sprawa tyle funkcji w smartfonie ( ͡º ͜ʖ͡º), ale jak już pisałem -
nowy messenger - porażka
whatsapp - też działa mocno średnio, duużo gorzej niż na androidzie
instagram - mam 6tag, nie mam porównania do insta z innych systemów
autobusy - w Londonie nie mieszkam więc jakdojade.pl - widzę teraz, że poprawili aplikacje, bo jakiś czas temu to była porażka
  • Odpowiedz
@liwa12: WP przed updatem do 10 to był #!$%@? król płynności. Niestety teraz nie da się normalnie korzystać z tego systemu, długo się męczyłem, bo miałem nadzieję, że kolejna aktualizacja w Insiderze coś pomoże, no ale #!$%@?. Kupiłem Xiaomi dla siebie i różowego i w sumie ten android też dupy nie urywa. Pozostaje chyba spróbować czegoś z jabłkiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
slucham muzyki na Spotify


@dancap: aplikacja Spotify na WP to dno porównując do appki na Andka - na WP aplikacja zamula niemiłosiernie na każdym telefonie, brak Spotify Connect, brak wyświetlania okładki na ekranie blokady, to tylko zalążek tego co #!$%@?ło mnie w tym systemie oraz aplikacjach na niego wydanych. O Messengerze, Facebooku oraz pakiecie Office nie będę wspominał, bo szkoda kopać martwy system.
  • Odpowiedz
@Enfi: aplikacja wygląda tak samo na każdym systemie mobilnym więc jak może być wygodniejsza ;) Miałem przyjemność używania jej na Lumii 920 oraz widziałem jak chodzi na 640 i aplikacja o niebo sprawniej chodzi na Moto g3, która królem wydajności nie jest i sama aplikacja ma więcej funkcji niż ta na WP.
  • Odpowiedz